بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
تعیین تکلیف 31 قرارداد راکد در شهرکها و نواحی صنعتی استان اردبیل

 مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان اردبیل از برگزاری جلسه هیات حل اختلاف و داوری برای بررسی پرونده های 31 واحد صنعتی راکد در شهرکها و نواحی صنعتی استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان اردبیل ، علی نظری شیخ احمد گفت : این جلسات به مدت دو روز و با حضور نماینده حقوقی و امور قراردادهای سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران برای تعیین تکلیف پرونده 31 واحد صنعتی راکد و بلااستفاده در شهرکها و نواحی صنعتی که به تعهدات  خود در ساخت و ساز عمل نکرده بودند برگزار شد .

وی تصریح کرد : این شرکت در راستای استفاده بهینه از امکانات و ظرفیتهای ایجاد شده در شهرکها و نواحی صنعتی استان در صورت عدم ساخت و ساز زمینهای واگذار شده طی چندین مرحله اخطار و یا مهلت به طرفین قرارداد داده و در صورتی که در مدت تعیین شده اقدامی انجام نگردد با طرح موضوع در هیاتهای داوری زمینهای مربوطه را فسخ و استرداد     می کند .

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان اردبیل همچنین افزود : راکد و بلااستفاده ماندن زمین صنعتی در شهرکها و نواحی صنعتی اجحاف در حق سرمایه گذاران و مولدین اشتغال    می باشد .

نظری شیخ احمد اظهار داشت : طی برگزاری این جلسات در حدود 9 هکتار از زمینهای صنعتی راکد و بلااستفاده در شهرکها و نواحی صنعتی آزاد سازی شده و پس از طی مراحل قانونی به سرمایه گذاران واقعی واگذار خواهد شد.

وی همچنین تصریح کرد : در این جلسه از مجموع 31 پرونده مورد بررسی بر اساس تصمیم داوری 13 قرارداد فسخ و به 18 قرارداد با یک زمانبندی مشخص برای اجرای مجدد فرصت داده شد  .

شایان ذکر است : در این جلسات هیات داوری علاوه بر پرونده های واحد های راکد به پرونده واحد صنعتی که به تعهدات مالی خود عمل ننموده بودند نیز رسیدگی کردند.

 

   1396/12/6

Rating: 0/10 ( 0 )
Share