بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید چهارمحال و بختیاری در شهرک صنعتی شهرکرد برگزار شد

به پیشنهاد استاندار چهارمحال و بختیاری ؛ یکصد و ششمین جلسه ی کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید این استان در شهرک صنعتی شهرکرد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی چهارمحال و بختیاری ؛ اعضای کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری این استان ، پیش از برگزاری نشست از 2 واحد تولیدی شهرک صنعتی شهرکرد بازدید به عمل آوردند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری چهارمحال و بختیاری گفت: در بازدیدی که به اتفاق اعضای کارگروه  از تعدادی از دو واحد تولیدی مستقر در شهرک صنعتی شهرکرد به عمل آمد ، تصمیماتی اتخاذ شد که پس از طرح و بررسی در کارگروه به تصویب اعضا رسید.

سیامک سلیمانی افزود: از مدیران بانک ها انتظار می رود در اعطای تسهیلات به بخش های مختلف صنعتی، کشاورزی و گردشگری بر اساس مصوبات کارگروه مساعدت بیشتری اعمال کنند.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری نیز در این نشست گفت: برگزاری جلسات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در شهرک های صنعتی ، ایده ی ارزشمندی است و انشاءالله این رویه در همه ی شهرک های صنعتی استان ادامه می یابد.

سید نعیم امامی افزود: پیش از برگزاری نشست از دو واحد تولیدی در زمینه ی ورق های فولادی و همچنین سیم های مسی و آلومینیومی بازدید به عمل آمد که پس از تصویب تصمیمات اتخاذی در این کارگروه ، زمینه برای تثبیت و ارتقای صادرات استان بیش از پیش فراهم می شود.

امامی تصریح کرد: 240 واحد صنعتی در شهرک صنعتی شهرکرد فعال هستند و طبق آخرین آمار 40 واحد تعطیل نیز در این شهرک صنعتی وجود دارد.

در ادامه مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی چهارمحال و بختیاری نیز با قدردانی از تصمیم کارگروه برای برگزاری جلسات در شهرک های صنعتی استان ؛ اظهار داشت: وضعیت مطلوب زیرساخت های موجود در شهرک صنعتی شهرکرد، نشانه ی همکاری ارزشمند شرکت های خدمات رسان آب ، برق، گاز و مخابرات با حوزه ی صنعت است و این همکاری شایسته ی تقدیر است.

علیرضا شفیع زاده خاطرنشان کرد: علیرغم همکاری همه جانبه ی شرکت آب منطقه ای استان ، متأسفانه شهرک صنعتی شهرکرد همچنان در مقوله ی کم آبی دچار مشکل است و انتظار می رود که با توجه به تقلیل نزولات آسمانی، همه ی دستگاه های خدمات رسان همچون سال گذشته برای رفع معضل کم آبی این شهرک صنعتی همکاری کنند.

شفیع زاده افزود: با عنایت به مذاکرات صورت گرفته در جلسات پیشین موضوع ورودی شهرک صنعتی شهرکرد نیز یکی دیگر از معضلات موجود در این شهرک صنعتی است که  رفع آن همکاری اعضای کارگروه را می طلبد.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی چهارمحال و بختیاری همچنین ضمن تشریح وضعیت موجود شهرک صنعتی شهرکرد ، گفت: تا کنون 661 قرارداد با متقاضیان سرمایه گذاری منعقد شد که طبق آمار موجود در سازمان صنعت، معدن و تجارت 240 واحد آن در حال فعالیت هستند.

لازم به توضیح است که از ابتدای سال جاری تا کنون بیش از  یک هزار و 100 مصوبه در  106 جلسه ی کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید به تصویب رسید و در این نشست نیز در مجموع 534 میلیارد ریال تسهیلات برای بخش های مختلف صنعتی، کشاورزی و گردشگری مصوب شد.

 

   1396/12/6

Rating: 0/10 ( 0 )
Share