بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
برگزاری مجمع عمومی عادی و انتخابات هیات مدیره شرکت خدماتی ناحیه صنعتی خوشناموند کوهدشت

 

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی لرستان از برگزاری مجمع عمومی عادی و انتخابات هیات مدیره شرکت خدماتی ناحیه صنعتی خوشناموند کوهدشت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی لرستان، جلسه مجمع عمومی عادی شرکت خدماتی ناحیه صنعتی خوشناموند کوهدشت با حضور مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی لرستان و اعضای هیات مدیره شرکت خدماتی قبلی و جمعی از صنعتگران و مدیران واحدهای صنعتی مستقر در این ناحیه برگزار شد.

رییس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی لرستان اظهار داشت: تامین زیرساخت‌های صنعتی از جمله آب، برق، گاز و تلفن برای شهرک‌ها و نواحی صنعتی از جمله وظایف شرکت شهرک‌های صنعتی می‌باشند که این شرکت برای تامین زیرساخت‌ها و انجام پروژه‌های زیربنایی شهرک‌ها تمام تلاش خود را کرده و مشارکت شرکت خدماتی و صاحبان صنایع واحدهای تولیدی در پرداخت به موقع حقوق انتفاع سهم به‌سزایی در سرعت و تکمیل پروژه‌های عمرانی مورد نیاز شهرک‌ها و نواحی صنعتی خواهد داشت.

بختیار رازانی گفت: مساحت ناحیه صنعتی خوشناموند کوهدشت حدود 20 هکتار می باشد که تعداد واحدهای مستقر در آن 36 واحد می باشد که از این تعداد 17 واحد به بهره برداری رسیده است و دارای امکانات زیر ساختی از قبیل آب ، برق، فیبر نوری و شبکه فاضلاب می باشد.

وی تصریح کرد: در این جلسه اعضای هیات مدیره شرکت خدماتی ناحیه صنعتی خوشناموند کوهدشت پس از طی کردن مراحل قانونی انتخابات که تعداد 5 نفر بودند تعیین شده و دو نفر دیگر نیز بعنوان بازرس اصلی و بازرس علی البدل مشخص شدند.

رازانی افزود: انتخاب اعضای هیات مدیره و تعیین وضعیت حق امضاء ، انتخاب و تعیین سمت هیئت مدیره ، انتخاب بازرس و انتخاب روزنامه کثیرالانتشار تصمیم گیری در ارتباط با انتقال سهام به اعضای جدید،تصویب بودجه سال 96 وپیشنهادی سال97 از مواردی بودند که در این جلسه مورد بررسی و تصمیم گیری قرار گرفت.

 

   1396/12/6

Rating: 0/10 ( 0 )
Share