بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
بازدید مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان از تصفیه خانه شهرک صنعتی شماره 2 دزفول

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان در بازدید از تصفیه خانه شهرک صنعتی شماره 2 دزفول گفت: این پروژه تا اوایل سال آینده به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان، " اخلاق محمدیان " بیان کرد: پروژه احداث و بهره برداری از تصفیه خانه شهرک صنعتی شماره 2 دزفول با اعتبار 25 میلیارد ریال در حال اجرا است و پیش بینی می شود تا اوایل سال آینده به بهره برداری برسد.

محمدیان افزود: در سال جاری، پروزه های عمرانی مانند ترمیم و اصلاح آسفالت ورودی، توسعه و نگهداری فضای سبز  در این شهرک اجرا و خاتمه یافتند و در مجموع امسال 27 میلیارد و 750 میلیون ریال پروژه در این شهرک اجرایی شده است.

شهرک صنعتی شماره 2 دزفول دارای مساحتی 110 هکتاری است که امکاناتی مانند آب، برق، گاز، فیبر نوری، مخابرات دارد و در آینده نزدیک به تصفیه خانه نیز تجهیز خواهد شد، حجم سرمایه گذاری در این شهرک تاکنون بیش از 870 میلیارد ریال بوده است.

یادآور می شود از اوایل سال جاری تاکنون 15 قرارداد حق انتفاع واگذاری زمین در این شهرک با متقاضیان سرمایه گذاری منعقد و در قالب این قراردادها 4.8 هکتار زمین واگذار شده است، اشتغال این قراردادها 147 نفر می باشد.

همچنین امسال 3 واحد صنعتی در شهرک صنعتی شماره 2 دزفول با کاربری فلزی، شیمیایی، غذایی به بهره برداری رسیده اند و این واحدها با سرمایه گذاری 54 میلیارد ریال برای 29 نفر  اشتغال زایی کرده اند. 

   1396/12/6

Rating: 0/10 ( 0 )
Share