بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
آغازواگذاری زمین به متقاضیان در شهرک صنعتی شهریار

رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی تهران از آغاز واگذاری زمین در شهرک صنعتی شهریار به مساحت 408 هکتار با پیش‌بینی استقرار بیش از500 واحد تولیدی و ایجاد اشتغالی بالغ بر 10هزار نفر در غرب استان تهران خبرداد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی تهران، شاهپور قنبری با اعلام این خبر اظهار کرد: شهرک صنعتی شهریار به مساحت 408 هکتار احداث گردیده که در فازاول 74 هکتار زمین صنعتی آماده واگذاری به متقاضیان می باشد

وی با اشاره به اینکه با بهره برداری از این شهرک استقراربیش از 500 واحد تولیدی در این مکان پیش‌بینی می‌شود، ابراز امیدواری کرد: اشتغال پایداربالغ بر 10هزار نفر را شاهد باشیم که این میزان اشتغال تاثیر بسزای در منطقه خواهد داشت.

رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی تهران با اشاره به توانمندی‌های اقتصادی و صنعتی موجود در شهرستان شهریار افزود: با راه‌اندازی این شهرک صنعتی،کمک بزرگی به ساماندهی صنایع و صنوف تولیدی استان تهران و به‌ویژه شهرستان شهریار صورت می گیرد.

قنبری با اشاره به لزوم ایجاد اشتغال در جامعه بیان کرد: مهمترین دلیل راه‌اندازی شهرک صنعتی شهریار بعد از توسعه صنعت و تولید، ایجاد اشتغال است و با تحقق این امر، جمع کثیری از جوانان جویای شغل منطقه، به‌کارگیری می‌شوند.

وی با اشاره به لزوم سرمایه‌گذاری در حوزه تولید تصریح کرد: با راه‌اندازی شهرک صنعتی شهریار، صنایع غرب استان تهران به‌خوبی ساماندهی می‌شوند و زمینه حضور سرمایه‌گذاران اقتصادی نیز به‌ وجود خواهد آمد.

رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی تهران به امکانات ارائه شده به شهرک صنعتی شهریار اشاره کرد و گفت:فاز اولزیر ساخت های از قبیل آب و برق به‌طور کامل به این شهرک اختصاص یافته است و آماده واگذاری به متقاضیان می باشد.

قنبری در پایان خاطرنشان کرد: تا کنون برای ایجاد خدمات زیربنایی شهرک صنعتی شهریار بالغ بر 3میلیارد تومان هزینه شده است.

شایان ذکر است با توجه به مکان استقرار شهرک صنعتی شهریارغرب استان تهران، استقبال مناسبی از سوی متقاضیان حوزه صنعت وتولید برای استقرارصورت گرفته است

   1396/12/6

Rating: 0/10 ( 0 )
Share