بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
بررسی مشکلات مالیاتی واحدهای تولیدی شهرکهای صنعتی استان البرز

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز با اعلام این خبر گفت: کارشناسان سازمان صنایع کوچک ، شرکت شهرکهای صنعتی البرزبه همراه کارشناسان مالیاتی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی از چند واحد و طرح صنعتی شهرک صنعتی اشتهارد بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز
جهانگیر شاهمرادی افزود: در این بازدید از طرح فولاد نورد هما به عنوان طرح برتر ملی مستقر در شهرک صنعتی اشتهارد، طرح صنعتی تسمه صنعت آرکا وگردبافان پیمان و همچنین واحد تولیدی میرال بازدید کردند.
شاهمرادی عنوان کرد: در این بازدید جلسه ای با کارشناسان مالیاتی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی،کارشناسان سازمان صنایع کوچک وشرکت شهرکهای صنعتی استان البرز با مدیرا ن عامل شهرکهای صنعتی ومدیران واحد های دارای مشکل مالیات در شهرک صنعتی اشتهارد برگزار شد.
مدیر عامل شر کت شهرکهای صنعتی استان البرز بیان کرد: با هم فکری های به عمل آمده با دست اندر کاران این کار سعی بر برطرف کردن مشکلات این صاحبان صنایع داریم تا آنها نیز بتوانند مشکلات خود را حل کنند و حرفی در صنعت کشـور برای گفتن داشته باشند.
وی ادامه داد: تمام تلاش ما در شرکت شهرکهای صنعتی کمک به صنعتگران در استان البرز است که سبب افزایش تولید ملی و ورود آنها به بازارهای جهانی است.
شاهمرادی خاطر نشان کرد:رفع مشکلات مالیاتی این صنعتگران در شهرکهای صنعتی مانند اشتهارد سبب تقویت روحیه کاری و ایجاد انگیزه در تولید ملی و اشتغال در آنها می شود.
مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز بیان کرد: امیدواریم با تلاش مسئولین و همت این صنعتگران مشکلات این واحدهای صنعتی که امروز موردبررسی گردید حل وفصل گردد و همچنین مشکلات چند طرح صنعتی که بیش از ۶۰درصد پیشرفت فیزیکی داشته اند مرتفع شود.

   1396/12/6

Rating: 0/10 ( 0 )
Share