بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
20 هزار اصله نهال در شهرک ها و نواحی صنعتی قم غرص می شود

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی قم؛ از غرص بیش از 20 هزار اصله نهال درخت در سطح شهرک ها و نواحی صنعتی استان طی ماه جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان قم؛ مهندس امیر طیبی نژاد با اعلام این خبر اظهارداشت: ضرورت فضای سبز در مناطق صنعتی و بخصوص قم که دارای شرایط خاص آب و هوایی است بر کسی پوشیده نیست؛ ولی انجام این مهم در استان با توجه به محدودیت های شدید آبی امری بسیار سنگین است.

وی با اشاره به اهتمام این شرکت به ایجاد و توسعه فضای سبز گفت: با برنامه ریزی صورت گرفته بدنبال آن هستیم تا پایان سال جاری و با همکاری منابع طبیعی استان بیش از 20 هزار اصله نهال را در مساحتی بالغ بر 10 هکتار از اراضی شهرکها و نواحی صنعتی استان که با کاربری ایجاد فضای سبز آماده سازی شده است، غرص نماییم.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی قم هزینه آماده سازی بستر، ایجاد فضای سبز و نگهداری آن را در استان گران ارزیابی کرد و بیان داشت: علی رغم تمام مشکلات کل هزینه های ایجاد زیرساخت و توسعه فضاهای سبز به صورت تمام از اعتبارات داخلی شرکت هزینه می گردد.

وی با بیان اینکه براساس دستورالعمل های موجود ایجاد بخشی از فضای سبز شهرکهای صنعتی برعهده این شرکت و بخشی نیز بر عهده واحدهای صنعتی است افزود: در بخش دولتی 10 هزار اصله نهال خریداری شده است که در مکان های مناسب غرص می شود و تعداد 10 هزار اصله نیز در اختیار واحدهای صنعتی جهت غرص در سطح واحدهای تولیدی توزیع خواهد شد.

طیبی نژاد گفت: در سهم بخش خصوصی طی اقدامات موثر صورت گرفته و همکاری صمیمانه و قابل تقدیر اداره کل منابع طبیعی استان هر ساله تعداد قابل توجهی نهال توسط این شرکت در اختیار واحدهای صنعتی جهت توسعه فضاهای موجود قرار می گیرد.

وی با ابراز امیدواری به اینکه بتوانیم در سال جاری میزان فضاهای سبز شهرک ها نواحی صنعتی استان را 10 هکتار دیگر افزایش دهیم تصریح کرد: در حال حاضر میزان فضاهای سبز شهرک ها نواحی صنعتی قم بیش از استاندارد اعلامی است با این وجود و با توجه به مشکلات استان و هچنین فقر آب و شرایط نامساعد موجود از مسوولان و خدمتگزاران بخش های دیگر استان انتظار داریم شرکت شهرکهای صنعتی قم را برای پیشبرد اهداف و برنامه های خود که تامین کننده منافع سرمایه گزاران و آحاد مرد قم است یاری کنند.

   1396/12/6

Rating: 0/10 ( 0 )
Share