بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
معاون برنامه ریزی سازمان: 800 شهرک و ناحیه صنعتی در کشور فعال بوده و در حال واگذاری زمین به متقاضیان می باشد

معاون برنامه ریزی سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران در جمع معاونین و مدیران ادارات برنامه ریزی سازمانهای صنعت، معدن و تجارت 31 استان کشور در بندرعباس ضمن برشمردن برخی از مهمترین مأموریت های سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی اظهار داشت: در حال حاضر در کل کشور 966 شهرک و ناحیه صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی مصوب وجود دارد که از این تعداد 800 مورد فعال و در حال بهره برداری است.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی هرمزگان ، فرشاد مقیمی افزود: در خصوص 41 هزار واحد صنعتی که در شهرکهای صنعتی مستقر می باشند، 42 درصد بنگاههای خرد، 52 درصد کوچک، 4 درصد متوسط و 2 درصد نیز بنگاههای بزرگ هستند.

ایشان یادآور شد: بیش از 29 هزار طرح صنعتی در دست ساخت و ساز در داخل شهرکهای صنعتی داریم که بخشی فعال و بخشی غیرفعال است.

معاون برنامه ریزی سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی همچنین تأکید کرد: ضروریست در استانهای کشور سرمایه گذاران را به سمت فعال نمودن طرح های غیر فعال سوق دهیم که می توانیم بهره وری سرمایه کشور را بالا ببریم و هم فضای عمومی داخل کشور از باب همکاری بانکها را تقویت کنیم.

:small_blue_diamond:معاون برنامه ریزی سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی در نشست معاونین و مدیران ادارات برنامه ریزی سازمانهای صنعت، معدن و تجارت 31 استان کشور در بندرعباس تصریح کرد: ضروریست در استانهای کشور سرمایه گذاران را به سمت فعال نمودن طرح های غیرفعال سوق دهیم که می توانیم بهره وری سرمایه کشور را بالا برده و فضای عمومی داخل کشور را از باب همکاری بانکها تقویت کنیم.
فرشاد مقیمی همچنین نسبت به معرفی و تشریح طرح آمارگیری و لزوم هماهنگی میان سازمانهای صنعت، معدن و تجارت با شرکت شهرکهای صنعتی سراسر کشور جهت حصول نتیجه مناسب از طرح مذکور و بروز رسانی آمار واحدها و طرح های صنعتی سراسر کشور تأکید کرد.

   1396/12/5

Rating: 0/10 ( 0 )
Share