بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک، راندمان تولید و اشتغال واحدهای صنعتی کوچک را افزایش داده است

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی به استفاده واحدهای صنعتی کوچک از صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی، مسعود مهدی زاده مقدم در بازدید از شهرک صنعتی قوچان1،گفت: صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک، خدمات لازم در خصوص ارائه ضمانت نامه های اعتباری به واحدهای متقاضی صنعتی و تولیدی در وجه بانک های عامل در جهت اخذ تسهیلات سرمایه ثابت و در گردش مورد نیاز واحدهای مذکور را انجام می دهد که این امر منجر به تسهیل در تامین وثایق و همچنین افزایش راندمان تولید و اشتغال در واحدهای صنعتی شده است.

مهدی زاده مقدم ادامه داد: ایجاد انگیزه و توان رقابتی واحدهای صنعتی و تولیدی، از مهمترین اهداف ما در جهت افزایش تولید و اشتغال و رسیدن به رونق اقتصادی بیشتر است.

وی تأکید کرد: با حمایت های دولت تدبیر و امید و سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، شرایط مناسبی برای توسعه اقتصادی واحدها با بازارهای صادراتی فراهم شده و همه باید از این فضای ایجاد شده به نحو مطلوب استفاده و بهره برداری کنند.

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی خاطر نشان کرد: افزایش تولید و اشتغال واحدهای صنعتی و تولیدی یکی از اولویت ها و برنامه های اصلی ما بوده و هست و در همین راستا از تمام راهکارها و ظرفیت های بالفعل در خصوص صنعتگران استفاده تا روند استارت شروع کار آنها با سرعت بیشتری صورت پذیرد.

 

   1396/12/3

Rating: 0/10 ( 0 )
Share