بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
حمایت از صنعتگران و سرمایه گذاران در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی

 مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی به حمایت از صنعتگران و سرمایه گذاران در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و توسعه صنعتی در نظام اقتصادی پویا و همچنین تسریع و تسهیل امور مربوط به صاحبان صنایع در شهرک‌ها و نواحی صنعتی تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی، مسعود مهدی زاده مقدم در نشست با مدیران عامل شرکت های خدماتی و مدیران شهرک‌ها و نواحی صنعتی اظهار کرد:  با توجه به ظرفیت های اقتصادی استان و اولویت هایی که برای صنعتگران برنامه ریزی شده، نباید از هیچ کوشش دریغ کنیم و خدمت رسانی به صنعتگران باید بدون هیچگونه وقفه ای انجام تا زمینه دستیابی بیشتر به اهداف عالی اقتصاد مقاومتی و نظام اقتصادی پویا بیش از پیش فراهم شود.

وی افزود: رونق و توانمندی روزافزون واحدهای صنعتی یکی از اولویت های اصلی است و باید تلاش خود را در این زمینه دو چندان کنیم تا صنعتگران مشکلی نداشته باشند.

مهدی زاده مقدم ادامه داد: دستیابی به اهداف عالی اقتصاد مقاومتی و برنامه های دولت تدبیر و امید در جهت تحقق توسعه صنعتی و اشتغال مولد از اهداف محوری این شرکت محسوب می شودو همه شما نماینده هستید تا به بهترین نحو در تمامی شهرک‌ها و نواحی صنعتی اجرا شود.

وی تأکید کرد: باید ارتباط تنگاتنگی با واحدهای صنعتی و تولیدی داشته باشید و از فرصت ها به نحوه مطلوب در جهت صنعتگران استفاده کنید.                                                           

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی خاطرنشان کرد: با سیاست های دولت تدبیر و امید شاهد رشد روزافزون صنعتگران هستیم و با بهره برداری از واحدهای صنعتی، رشد اشتغال طبق برنامه ریزی هایی که انجام شده روند صعودی داشته که نشان از عملکرد مطلوب حوزه صنعت در استان است و همین روند باید تا پایان سال ادامه داشته باشد.

وی در پایان گفت: با استفاده از نظرات و تجربیات دست اندرکاران حوزه صنعت میتوان ظرفیت های مناسبی را برای  جامعه صنعتی ایجاد کرد تا شاهد سرمایه گذاری صنعتی، ایجاد توسعه صنعتی متوازن، توسعه اشتغال در مناطق مختلف استان نیز باشیم.

   1396/12/5

Rating: 0/10 ( 0 )
Share