بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
انتخاب اعضای هیات مدیره شرکت خدماتی شهرک صنعتی توس

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی در دومین نشست مجمع عمومی شرکت خدماتی شهرک صنعتی توس از انتخاب اعضای هیأت مدیره این شهرک خبرداد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی، مسعود مهدی زاده مقدم در این نشست و با اشاره به اجرای اصل 44 قانون اساسی و اجرای قانون واگذاری و اداره امور شهرک‌ها و نواحی صنعتی به شرکت‌های خدماتی، اظهار کرد: واگذاری شهرک‌های صنعتی به بخش خصوصی این فرصت را برای واحدهای صنعتی و تولیدی فراهم کرده که اجرای طرح ها و برنامه های راهبردی را درجهت نگهداری شهرک‌های صنعتی با دقت تر عمل کنند.

وی افزود: تجهیز و تکمیل زیرساخت های شهرک‌ها و نواحی صنعتی مهمترین وظیفه و اولویت ماست و تمام تعهداتی که در سال جاری بر عهده شرکت در این شهرک صنعتی بوده بصورت برنامه ریزی شده انجام و اجرا شده است.

مهدی زاده مقدم ادامه داد: در راستای تسریع بخشیدن و خدمات رسانی بهتر به واحدهای صنعتی مجدانه پیگیر مربوط به صاحبان صنایع باشید و با تلاش و تکیه بر تجارب خود نقشی مهم در جهت رفع مسائل شهرک ایفا کنید.

وی اضافه کرد: در این نشست درباره طرح و تصویب بودجه پیشنهادی سال 1397و انتخاب اعضای هیات مدیره تصمیم گیری و انجام شد.    

مهدی زاده مقدم درخصوص اهداف برگزاری نشست های مشترک شرکت های خدماتی اظهار داشت: بیان انتظارات متقابل، به تعامل رسیدن در سرفصل مشترک کاری و ایفای نقش سازنده در قانون از اهداف برگزاری این نشست ها است.

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی، خاطرنشان کرد: عملیات اجرای زیرساخت در شهرک‌ها و نواحی صنعتی با هدف کاهش دغدغه تولیدکنندگان و صنعتگران و در جهت تکمیل و تجهیز شهرک‌ها و نواحی صنعتی انجام می شود.

وی درپایان گفت: خوشبختانه فضای کسب و کار به نحو مطلوبی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان شکل گرفته و شهرک صنعتی توس با مساحت 439 هکتار و با 784 واحد صنعتی بهره برداری شده و اشتغال 28 هزار و 277 نفر مشغول به کار است.

 

   1396/12/5

Rating: 0/10 ( 0 )
Share