بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
ابلاغ بخشنامه حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری ونواحی صنعتی و شهرهای کمتر از 10000 نفر جمعیت

 

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از ابلاغ بخشنامه مشترک  سازمان صنایع کوچک و  شهرک‌های صنعتی ایران، پست بانک و صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک  در راستای اجرای قانون حمایت از توسعه واشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری با استفاده از منابع صندوق ملی و با هدف تسهیل وتسریع  در بهره مندی از تسهیلات خبرداد.

به گزارش روابط عمومی، صادق نجفی با تاکید بر اینکه برای رفع بیکاری باید درایجاد و توسعه اشتغال روستایی تلاش کرد، ادامه داد: کارگروه اجرایی تفاهم نامه مذکور  با عضویت شعب پست بانک استان ها و مدیریت شرکت شهرکهای  صنعتی استان و دبیری معاون صنایع کوچک استان ها تشکیل می‌گردد.

  مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران اضافه‌کرد: متولیان طرح های توجیهی متقاضیان تسهیلات قانون حمایت از توسعه  و ایجاد اشتغال در مناطق روستایی  و عشایری و نواحی صنعتی  روستایی با استفاده از منابع صندوق توسعه ملی در کارگروه فوق  ارزیابی فنی-اقتصادی می‌گردد.

نجفی خاطر نشان کرد: این تفاهمنامه سه جانبه در راستای اجرای قانون ایجاد و توسعه اشتغال در روستاها و شهرهای زیر 10 هزار نفر جمعیت با استفاده از منابع صندوق توسعه ملی اجرا خواهد شد.

   1396/12/5

Rating: 0/10 ( 0 )
Share