بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
تجلیل از استاندار قزوین در همایش تقدیر از صادرکنندگان نمونه و برتر صنایع کوچک و متوسط کشور

در همایش تقدیر از صادرکنندگان نمونه و برتر صنایع کوچک و متوسط کشور از "عبدالمحمد زاهدی " استاندار قزوین بدلیل کسب رتبه برتر در بالاترین حجم صادرات صنایع کوچک و متوسط در کشور تقدیر و تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین، این همایش که با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت ، معاونین وزیر ، روسای سازمان صنعت، معدن و تجارت، مدیران عامل شرکت شهرکهای صنعتی سراسر کشور و مدیران عامل واحدهای تولیدی صادر کننده منتخب از سراسر کشور برگزار شد از عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین بدلیل کسب رتبه برتر در بالاترین حجم صادرات صنایع کوچک و متوسط در کشور توسط وزیر صنعت، معدن و تجارت تجلیل شد.

" عبدالمحمد زاهدی " در مراسم تجلیل از صادر کنندگان صنایع کوچک ایران برضرورت ایجاد تنوع در بازارهای صادراتی و حرفه ای کردن صادرات تاکید کرد و گفت : باید به صادرات بعنوان یک فن و حرفه نگاه کرد و با شکل گیری تشکل های صادراتی هماهنگی بین تولید کننده و صادر کننده انجام میشود.

وی اظهار داشت: صادرات استان قزوین در ده ماهه سالجاری در کل گمرکات کشور بیش از 635 میلیون دلار بوده،که با هدفگذاری انجام شده تا پایان سالجاری به حدود هزار میلیون دلار خواهد رسید.

گفتنی است در این همایش از ۱۰ واحد تولیدی ، بنیان کالا شیمی، فارکو شیمی، سمبل شیمی، شیمیایی بهداد، شیمی لیا، شیمیایی بهداد، نفیس نخ، صنعت پلاست آبیار، ذوب روی تال، فولاد اتحاد تاک مستقر در شهرکهای صنعتی کاسپین، لیا، آراسنج و خرمدشت بعنوان صادر کننده نمونه  استان قزوین صادر کننده تجلیل شد.

قابل ذکر است این واحدهای صنعتی در زمینه تولید رنگهای رزین، مواد شوینده، شمش روی، سازنده ماشین آلات فولادی، نخ های پلی استر و ..... فعالیت کرده که سالیانه میلیونها دلار کالا به کشورهای اروپایی،آفریقایی و آسیایی صادر می کنند.

ضمنا در این مراسم از "شرکت صنعت پلاست آبیار" تولید کننده محصولات نایلون، پلاستیک و پلی اتیلن مستقر در شهرکهای صنعتی لیا و کاسپین بعنوان صادر کننده ویژه استان تجلیل شد.

همایش تقدیر از صادرکنندگان نمونه و برتر صنایع کوچک و متوسط کشور در سالن خلیج فارس نمایشگاه بین المللی تهران  به همت سازمان صنایع کوچک  وشهرکهای صنعتی ایران برگزار شد.

   1396/12/3

Rating: 0/10 ( 0 )
Share