بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
کارآفرینان نواحی صنعتی روستایی برای دریافت تسهیلات در سامانه کارا ثبت نام کنند

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی چهارمحال و بختیاری گفت : با عنایت به ابلاغ دستورالعمل آیین نامه ی اجرایی قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار ؛ کارآفرینان و علاقه مندان به سرمایه گذاری در نواحی صنعتی روستایی می توانند برای دریافت تسهیلات به سامانه کارا مراجعه کنند.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی چهارمحال و بختیاری ؛ علیرضا شفیع زاده افزود: این تسهیلات در راستای حمایت از توسعه و همچنین ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری از محل صندوق توسعه ی ملی و  با شرایط ویژه به کارآفرینان اعطا می شود.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: خوشبختانه در نشست مشترکی که برای تشریک مساعی با مدیرکل محترم تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری ترتیب یافته بود ، زمینه ها برای ترغیب سرمایه گذاران مناطق روستایی و عشایری فراهم است و انتظار می رود با حمایت سایر دستگاه های استانی و شهرستانی ، نتایج مطلوبی در مسیر ایجاد اشتغال پایدار حاصل شود.

شفیع زاده با اشاره به روند تقاضا برای دریافت تسهیلات ، اظهار داشت: متقاضیان برای کسب اطلاع از چگونگی دریافت این تسهیلات ویژه و ثبت نام می توانند به سامانه ی کارا به آدرس kara.mcls.gov.ir و یا معاونت صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی چهارمحال و بختیاری مراجعه نمایند.

   1396/12/3

Rating: 0/10 ( 0 )
Share