بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
تجلیل از واحدهای صنعتی برتر صادرات محور صنایع کوچک ومتوسط قم

وزیر صنعت، معدن و تجارت در همایش تجلیل از صادرکنندگان صنایع کوچک کشور، از واحد صنعتی کبیر پانل بعنوان تولید کننده برتر و 8 واحد صنعتی صادرات محور مستقر در شهرک های صنعتی قم تجلیل کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان قم، امیر طیبی نژاد در در حاشیه همایش تجلیل از صادرکنندگان برتر صنایع کوچک با اعلام این خبر اظهارداشت: ایجاد نگاه صادرااتی به محصولات ایرانی و حمایت از واحدهای تولیدی صادرات محور، امروز بعنوان یک برنامه مهم و اساسی در سیاست های راهبردی سازمان صنایع کوچک مطرح شده است.

وی با بیان اینکه خوشبختانه در حال حاضر برنامه ریزی و حمایت از صادرات کالاهای غیر نفتی بدرستی تبیین گردیده است گفت: با توجه به حجم بالای واحدهای تولیدی کشور در بخش صنایع کوچک ومتوسط و از سوی دیگر توانمندی های این صنایع در تنوع و کیفیت محصولات می توانند نقش مهمی در اجرای سیاست های صادراتی کشور ایفا کنند.

طیبی نژاد ظرفیت های صادراتی واحدهای تولیدی در سطح شهرک ها و نواحی صنعتی استان قم را مد نظر قرار داد و بیان داشت: با اجرای برنامه های حمایتی از جمله توسعه مدل خوشه های کسب وکار شاهد حضور جدی تر تولیدکنندگان صنایع کوچک ومتوسط استان در بخش صادرات هستیم.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم اضافه کرد: در همین راستا برگزاری همایش تجلیل از صادرکنندگان برتر صنایع کوچک فرصت مناسبی بود تا از این مجرا نسبت به معرفی واحد های فعال و برتر صادرات محور شهرک ها و نواحی صنعتی استان را معرفی و تجلیل کنیم.

وی ادامه داد: لذا واحدهای توانمند شهرک های صنعتی قم در این بخش به دبیرخانمه همایش معرفی و واحد تولیدی کبیر پانل مستقر در شهرک صنعتی شکوهیه بعنوان واحد برتر و 8 واحد صنعتی نمونه صادرات محور، صنایع کوچک ومتوسط استان توسط وزیرصنعت، معدن و تجارت تجلیل شدند.

   1396/12/3

Rating: 0/10 ( 0 )
Share