بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
معاون صنایع کوچک سازمان اعلام کرد: تحقق صادرات 2 میلیارد دلاری صنایع کوچک در 11 ماه


معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران اظهار کرد: در سال جاری رقم 2 میلیارد دلاری صادرات برای بخش صنایع کوچک هدفگذاری شد این رقم در 11 ماهه امسال محقق شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان، غلامرضا سلیمانی در همایش تقدیر از صادرکنندگان برتر صنایع کوچک گفت: در امسال 5 هزار واحد صنعتی صادراتی در مجموعه شهرک ها و نواحی صنعتی شناسایی شد که 1200 واحد صنعتی مدارک و اسناد خود را برای بررسی عملکرد به سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ارایه دادند و از این تعداد 310 واحد صنعتی صادر کننده برتر شناخته شده و مورد تقدیر قرار خواهند گرفت. همچنین 20 شرکت مدیریت صادرات و کنسرسیوم صادراتی برتر نیز در این حوزه تقدیر خواهد شد
معاون سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت : استان قزوین در سطح کشور رکوددار واحدهای صنعتی کوچک صادرکننده در امسال بوده است.
سلیمانی یادآوری کرد:  سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران به عنوان سازمان توسعه ای متولی حمایت از صنایع کوچک و متوسط است که ماموریت حمایت های نرم افزاری و سخت افزاری برای ایجاد و توسعه فعالیت های واحدهای صنعتی کوچک و متوسط را بر عهده دارد.

   1396/12/3

Rating: 0/10 ( 0 )
Share