بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
معاون وزیر صنعت،معدن وتجارت خبرداد: هدفگذاری صادرات ۱۰ میلیارد دلاری صنایع کوچک در سال آینده

معاون وزیر صنعت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت: اگر بتوانیم فقط ۳۰ درصد از تولیدات صنایع کوچک را صادر کنیم در سال آینده به رقم ۱۰ میلیارد دلار در صادرات صنایع کوچک دست خواهیم یافت. این هدف دور از دسترس نیست.

به گزارش روابط عمومی سازمان، صادق نجفی در همایش تقدیر از صادرکنندگان برتر صنایع کوچک اظهار کرد: بیش از ۹۰ درصد از صنایع کشور کوچک هستند، پس نیازمند توجه ویژه هستند.

وی با بیان اینکه سازمان 3برنامه برای توسعه صنایع کوچک دارد ،گفت: مدیریت جهادی یکی از ۳ برنامه و اولین حرکت برای توسعه صادرات صنایع کوچک است، همه مردم و تولیدکنندگان برای رونق تولید و صادرات و استفاده از کالای داخلی باید در کنار هم قرار بگیرند.

نجفی ادامه داد: اقتصاد کشور باید بزرگ شود، توان بزرگ شدن را داریم، این بزرگ شدن توسط صنایع کوچک می تواند اتفاق بیفتند ، برای این مهم باید پیشران ها به صنایع کوچک متصل شوند.

معاون وزیر صنعت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران ادامه داد: در زمینه صادرات آموزش، حضور در نمایشگاه های مختلف و اعزام هیات های تجاری باید مدنظر قرار بگیرد، اولویت اول سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی توانمند کردن صنایع و واحدهای کوچک است.

نجفی گفت: ایجاد، احیا و فعال کردن ۳۱ هزار و ۵۰۰ واحد صنعتی در  چهار سال آینده هدفگذاری شده است.

   1396/12/3

Rating: 7/10 ( 1 )
Share