بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
بازدید معاون امورحقوقی، پارلمانی و استان های وزارت کار از شهرک صنعتی شماره 2 مسجد سلیمان

معاون امور حقوقی، پارلمانی واستان های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از شهرک صنعتی شماره 2 مسجد سلیمان  و پروژه پتروشیمی مسجد سلیمان بازدید بعمل آورد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان، " جمشید تقی زاده " درحاشیه این بازدید و در نشست با دادستان، فرماندار، نماینده مجلس شورای اسلامی این شهرستان، رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت ، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان و هیات مدیره طرح صنعتی پتروشیمی مسجد سلیمان اظهار کرد: در جایگاه معاون وزارتخانه یکی از مهم ترین دغدغه هایی که دارم اشتغال است و قطعا در راستای ایجاد اشتغال از سرمایه گذاران حمایت خواهم کرد اما در جایگاه مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری بعنوان صندوقی که از محل کسورات حقوق قریب به 1 میلیون و 400 بازنشسته در پروژه های استانی سهامدار است نخستین و اصلی ترین اولویتی که در ذهن دارم تأمین سود بازنشستگان است و بر طراحی سیستم دقیقی برای حاصل آمدن سود مفید این قشر در پروژه ها، تاکید دارم.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری ضمن اظهار رضایت از پیشرفت پروژه پتروشیمی مسجد سلیمان افزود: افق های خوبی را برای این پروژه پیش بینی می کنم اما لازمه این امر همراهی و همدلی نخبگان استان و شهرستان با یکدیگر است که با توجه به جایگاه افراد حاضر در این بازدید و جلسه، بدون شک مسجد سلیمان سهم خوبی در توسعه خواهد داشت.

در ادامه، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان بیان کرد: در تمامی برنامه های توسعه ای که تاکنون تدوین شده اند دولت ها موظف به فراهم کردن امکانات زیربنایی شامل آب، برق، گاز، مخابرات، جاده دسترسی و غیره تا درب شهرک های صنعتی هستند به همین دلیل و در راستای بهره گیری از امکانات دولتی و کمک به بخش خصوصی برای تامین زمین مورد نیاز طرح های صنعتی شامل آلومینیوم مسجد سلیمان، پتروشیمی مسجد سلیمان و پتروپالایش بختیاری حمایت های لازم صورت گرفت.

اخلاق محمدیان ادامه داد: مساحت مصوب شدۀ شهرک صنعتی شماره 2 مسجد سلیمان، 900 هکتار  است که 490 هکتار آن در اختیار طرح های فوق الذکر قرار گرفته است و با توجه به اینکه اقدامات لازم بمنظور تغییر کاربری ها صورت گرفته است به زودی سند مالکیت برای این طرح ها صادر شده و در اختیار صاحبان طرح ها قرار می گیرد.

وی یادآور شد: با راه اندازی و بهره برداری از این طرح ها که زمینه ساز رونق اقتصادی منطقه می شود فضا برای استقرار صنایع پایین دستی و جانبی نیز فراهم خواهد شد که سهم به سزایی در ارزش افزوده و ایجاد اشتغال خواهند داشت.

بر اساس این گزارش، در بازدید از طرح پتروشیمی مسجد سلیمان و زمین تأمین شده برای اجرای طرح پتروپالایش بختیاری که با حضور غلامرضا شریعتی، استاندار خوزستان صورت گرفت، شریعتی تاکید کرد: ضرورت دارد مجری طرح پتروپالایش بختیاری با جدیت و هرچه سریع تر نسبت به اجرای این طرح اقدام کند و کلیه دستگاه های ذیربط همکاری های لازم را در این راستا داشته باشند.

همچنین  نماینده مسجد سلیمان در مجلس شورای اسلامی و مجری طرح پتروشیمی مسجد سلیمان از همکاری ها و حمایت های رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان در زمینه تأمین امکانات مورد نیاز برای سرمایه گذاری و پیگیری اخذ مجوزهای لازم تقدیر بعمل آوردند.

 

   1396/12/2

Rating: 0/10 ( 0 )
Share