بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
اعزام صنعتگران فارس به تور صنعتی نمایشگاهی برون مرزی مواد عذایی گلفود دبی

معاون صنایع کوچک  شرکت شهرکهای صنعتی فارس از اعزام   20نفر از  فعالان صنایع غذایی فارس و اعضاء خوشه و کنسرسیوم رب گوجه  و ترشیجات  استان فارس به بیست و سومین نمایشگاه  مواد غذایی  گلفود(gulfood) امارات در شهردبی  خبرداد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنفتی فارس،شهرام کمال زاده،  افزود: این تور صنعتی  نمایشگاهی 4  روزه با حمایت مالی  50درصدی شرکت شهرکهای صنعتی برگزار و شرکت کنندگان از بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی دبی که از بزرگترین نمایشگاههای تخصصی صنایع غذایی در منطقه است  بازدید کردند.

معاون صنایع کوچک  شرکت شهرکهای صنعتی فارس افزود : حضور  در این نمایشگاه بستر مناسبی برای رایزنی های اقتصادی و معرفی توانمندی ها و ظرفیت های موجود در صنایع  فراهم کرد.

وی افزود:  بیست و سومین نمایشگاه مواد غذایی  در کشور امارات در قالب پنج هزار غرفه از ۱۸۵ کشورجهان  در فضایی به متراژ یک میلیون متر مربع برگزار شد.

کمال زاده   برگزاری تورهای صنعتی را فرصتی مناسب برای ارائه توانمندی های صنایع استان در عرصه های داخلی و خارجی بیان کرد و گفت : افزایش تبادلات اقتصادی،‌ آشنایی بیشتر صنایع با ظرفیت ها و توانمندیهای واحدهای مرتبط و نیز ارتقای سطح تکنولوژی و فناوری در صنایع از دیگر اهداف برپایی تورهای صنعتی است.

معاون صنایع کوچک  شرکت شهرکهای صنعتی فارس افزود: برگزاری تورهای صنعتی بعنوان یکی از برنامه های راهبردی به منظور حمایت از صنایع کوچک در سال آینده نیز ادامه خواهد داشت.

بیست و سومین دوره این نمایشگاه از تاریخ 29 بهمن لغایت 3 اسفند 96 در مرکز تجارت جهانی دبی برپا شده است.

 

   1396/12/2

Rating: 0/10 ( 0 )
Share