بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
جلسه هماهنگی و مقدماتی تشکیل شورای راهبری خوشه ریخته گری شهرک صنعتی عباس آباد

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی تهران از تشکیل جلسه هماهنگی و مقدماتی تشکیل شورای راهبری خوشه کسب وکار ریخته گری استان تهران با حضور نخبگان و صاحبنظران این صنعت، خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان تهران، در ابتدای جلسه، نسرین مصدق صدقی ضمن خوش امدگویی به حاضرین عنوان کرد که یکی از مدل های موفق در توسعه کسب وکارهای کوچک و متوسط موضوع خوشه های صنعتی در کشور می باشد .

وی با بیان اینکه توسعه خوشه های صنعتی امروزه نقش محوری و بارزی در سیاست های اقتصادی و صنعتی بسیاری از کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه ایفا می کند افزود: به همین منظور و در راستای سیاست های سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران پس از شناسایی خوشه، برنامه اجرایی پروژه توسعه خوشه با بحث مطالعه شناختی آن شروع گردید.

در ادامه جلسه عامل توسعه خوشه ریخته گری به معرفی خوشه و ارائه گزارش کامل و جامع از مطالعه شناختی آن و نقاط فشار، مسائل استراتژیک، راهبردهای خوشه و برنامه های عمل آن پرداخت و مقرر گردید اولین جلسه شورا در هفته آتی برگزار گردد.

   گفتنی است در این نشست معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی تهران، مدیر توسعه صنعتی معاونت صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی تهران، عامل توسعه، نخبگان و صاحبنظران صنعتی ریخته گری و مشاور ناظر فنی پروژه حضور داشتند.

 

   1396/12/2

Rating: 0/10 ( 0 )
Share