بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
تجلیل سازمان بسیج کارمندان سپاه علی بن ابیطالب از مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم

مسئول سازمان بسیج کارمندان سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) قم با اهداء لوح تقدیر، از فعالیت های مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم در راستای کمک رسانی به هموطنان زلزله زده تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان قم، سرگرد پاسدار حسین حسن پور مسئول سازمان بسیج کارمندان سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) قم، طی مراسمی از فعالیت های امیر طیبی نژاد مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم در جریان کمک رسانی کارکنان این شرکت و همچنین بسیج و هدایت هدایا و اقلام واحدهای تولیدی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی قم به هموطنان زلزله زده استان کرمانشاه تقدیر و تشکر کرد.

وی در این مراسم با اشاره به فعالیت های مناسب صورت گرفته در امداد و کمک رسانی به مردم زلزله زده غرب کشور گفت: خوشبختانه در استان قم و بخصوص در سطح شهرک های صنعتی استان شاهد ابراز حمایت و کمک های نوع دوستانه و همچنین همکاری مناسب با مراکز و دستگاه های دخیل در این امر به ویژه بسیج بودیم که جای بسی تقدیر دارد.

امیر طیبی نژاد مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم نیز در این مراسم، امدادرسانی و کمک به مردم را یک وظیفه انسانی و در عین حال تکلیفی شرعی برشمرد و خاطرنشان ساخت: این گونه حوادث در کنار ازمایش الهی برای مردم مصیبت دیده امتحانی نیز برای ما بعنوان همنوع و ملسمان است که چگونه به یاری و کمک هموطنان و همکیشان خود می شتابیم و قطعا این اقدامات از نظر خداوند مورد محاسبه قرار خواهد گرفت.

وی افزود: در این حادثه کارکنان این شرکت دوشادوش تولید کنندگان شهرک های صنعتی و سایر اقشار مختلف مردم نسبت به جمع آوری و ارسال کمک های نقدی و غیر نقدی از جمله اقلام مورد نیاز اقداماتی انجام دادند.

   1396/11/30

Rating: 0/10 ( 0 )
Share