بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
افتتاح واحد تولید کود شیمیایی در شهرک صنعتی خلخال

با حضور استاندار اردبیل , نماینده مردم شهرستانهای خلخال و کوثر و مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان واحد تولید کود شیمیایی در شهرک صنعتی خلخال به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان اردبیل ، علی نظری شیخ احمد مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان اردبیل در این مراسم گفت : شرکت کود وطن سبز خلخال در زمینه تولید کود شیمیایی برای مصارف کشاورزی و با اشتغال زایی برای 30 نفر در شهرک صنعتی خلخال فعالیت خواهد کرد.

نظری شیخ احمد تصریح کرد: این شرکت در زمینی به مساحت 5 هزار متر مربع و سرمایه گذاری در حدود 35 میلیارد ریال احداث شده که می تواند در طول سال در حدود 10 هزار تن کود شیمیایی تولید کند.

وی در ادامه گزارشی از وضعیت شهرک صنعتی خلخال ارائه کرد و گفت : این شهرک صنعتی با مساحتی در حدود 23 هکتار در جنوب استان احداث شده است  که 15 هکتار آن صنعتی و قابل واگذاری بوده و  8 هکتار دیگر آن شامل معابر و فضای سبز       می باشد.

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان به انعقاد 67 قرارداد زمین با واحدهای صنعتی و تولیدی اشاره کرد و افزود : این شرکت ضمن عقد قرارداد با 67 سرمایه گذار صنعتی  در حدود 12 هکتار زمین برای احداث واحد صنعتی و تولیدی واگذار کرده است .

نظری شیخ احمد همچنین گفت : از 67 قرارداد منعقده با واحدهای صنعتی در شهرک صنعتی خلخال 33 واحد صنعتی و تولید با اشتغال 350 نفر موفق به اخذ پروانه بهره برداری شده و مشغول به فعالیت هستند  و مابقی واحدها در حال ساخت و ساز و نصب ماشین آلات می باشد.

 در ادامه این مراسم نظری شیخ احمد به وضعیت زیر ساختهای در شهرک صنعتی خلخال اشاره کرد و افزود:  تمامی امکانات زیر بنایی در این شهرک تکمیل بوده و مدیریت اداره آن به شرکت خدماتی واگذار شده است .

 

   1396/11/30

Rating: 0/10 ( 0 )
Share