بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
برگزاری نشست مشترک شرکت شهرک‌های صنعتی استان و پست بانک لرستان

 

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی لرستان از نشست مشترک شرکت شهرک‌های صنعتی استان و پست بانک لرستان در راستای حمایت از صنایع کوچک و واحدهای صنعتی ، خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان لرستان، بختیار رازانی اظهار داشت: در راستای اجرای تفاهم‌نامه همکاری  بین پست‌بانک‌ایران وسازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران جلسه ای با حضور مدیرعامل پست بانک استان و معاونین شرکت برگزار شد.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان لرستان گفت: ضمن تاکید مدیریت پست بانک استان در حمایت از صنایع کوچک و واحدهای صنعتی گزارش عملکرد پست بانک در پرداخت تسهیلات و حمایت از صنایع کوچک را مطلوب ارزیابی نمود.

رستمی مدیریت پست بانک استان ضمن اعلام اینکه رتبه نخست پرداخت تسهیلات را در استان داشته است، افزود: در راستای تفاهم نامه مذکور همکاری قابل توجهی را با شرکت شهرکها داشته و امیداواریم بتوانیم جایگاه مطلوبی را در سطح استان داشته باشیم .

در این نشست کوشکی معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی استان نیز آماری از ثبت نام واحدهای صنعتی مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی را ارائه نمودند.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان لرستان در پایان گفت: در حال حاضر بیشترین دغدغه مسولین و مردم اشتغال است که رفع این مشکل نیز از طریق توسعه صنایع کوچک و متوسط امکان پذیر می باشد و حمایت از واحدهای صنعتی نیز در رفع مشکل اشتغال کشور بسیار موثر می باشد.

 

   1396/11/30

Rating: 0/10 ( 0 )
Share