بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
استقبال شرکت های فعال در شهرک های صنعتی قزوین از سمینار روش های نوین تامین مالی پروژه ها

همایش یکروزه معرفی ابزارها و روش های تامین مالی و سرمایه گذاری در طرح ها و پروژه های شرکت های فعال در شهرک های صنعتی استان قزوین در محل همایش های شهرک صنعتی کاسپین قزوین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین، در این همایش که با همکاری شرکت شهرک های صنعتی قزوین و شرکت ارزش آفرین صادق به عنوان مشاور شرکت شهرک های صنعتی قزوین و با حضور مدیران ارشد شرکت های تحت پوشش شرکت شهرکهای صنعتی قزوین برگزار شد، روشهای نوین تامین مالی، فرآیند توسعه بازار صادراتی و سرمایه گذاری از طریق بازار سرمایه معرفی شده و راهکارهای کاربردی و اجرایی آنها بیان گردید.

گفتنی است این همایش، فرصتی برای بسیاری از شرکت های کوچک، متوسط و بزرگ فراهم می کند که با استفاده از روش های نوین طراحی شده توسط سازمان بورس و اوراق بهادار، به تامین وجوه لازم برای تکمیل پروژه های توسعه ای خود، تهیه سرمایه در گردش، تامین مواد اولیه تولید و نهایتا خرید تجهیزات و ساختمان بپردازند.

قابل ذکر است مهمترین موضوعات مطرح شده در این همایش: تامین مالی داخلی و بین المللی؛پذیرش شرکت ها در بورس و فرابورس؛ خدمات بازرگانی توسعه صادرات و توسعه بازار محصولات؛ خدمات مالی شامل مدیریت دارایی و سرمایه گذاری، ارزش گذاری و آموزش های تخصصی کسب و کار و سرمایه گذاری  بوده است.
 

 

   1396/11/30

Rating: 0/10 ( 0 )
Share