بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
امضای تفاهم نامه همکاری علمی، پژوهشی و فناوری شرکت شهرک های صنعتی خراسان رضوی و مجموعه دانش محور زیست اقتصاد خیام

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی از امضای تفاهم نامه همکاری میان این شرکت و مجموعه دانش محور زیست اقتصاد خیام خبرداد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی، "مسعود مهدی زاده مقدم" اظهار کرد: این تفاهم نامه در راستای سیاست های کلی نظام در جهت توسعه و کاربردی کردن علوم، سیاست های کلان اقتصاد مقاومتی و نقشه جامعه علمی کشور و به منظور ارتباط منظم، منسجم و بهره گیری از توانمندی های علمی، آموزشی، پژوهشی،مشاوره ای و صنعتی است.

وی افزود: از اهداف مهم ما ارتباط موثر با صاحبان صنایع و شرکت های دانش بنیان است تا با توانمندسازی و تقویت رقابت پذیری اقتصادی در جهت افزایش ظرفیت تولید،اشتغال مولد و بهره وری بیشتر آنها را یاری کنیم.

مهدی زاده مقدم ادامه داد: این تفاهم نامه در جهت توسعه علوم کاربردی، ارائه آموزش ها، خدمات نیاز محور، انجام پژوهش ها، تولید تجهیزات نیاز محور و تربیت نیروی انسانی با توجه به قابلیت های سخت افزاری، نرم افزاری، زیرساخت های پژوهشی، ایده های پژوهشی و تولیدی است.

وی ابراز کرد: از دیگر اهداف این تفاهم نامه انتقال تجربیات علمی، پژوهشی و صنعتی، تربیت نیروی انسانی متخصص، ایجاد انگیزه خودباوری در جوانان فارغ التحصیل و فراهم سازی بستر اشتغال دانش بنیان است.

رئیس هیأت مدیره ومدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی، خاطرنشان کرد: با سیاست های دولت تدبیر و امید و حمایت های سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، فضای کسب و کار به صورت مطلوب در حرکت است و توانمندی صنعتگران روز به روز اضافه می شود و وظیفه ما هست تا با تعامل بیشتر با دستگاه های اجرایی و مجموعه های دانش محور زمینه رشد و ارتقاء صنعتگران را فراهم کنیم.

وی در پایان گفت: مدت اعتبار این تفاهم نامه از زمان شروع همکاری مشترک سه سال بوده که مقرر شده نمایندگان طرفین گزارش های پیشرفت همکاری و فعالیت های انجام شده را اعلام کنند.

 

   1396/11/30

Rating: 0/10 ( 0 )
Share