بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
حضور 247 واحد صنعتی در13 نمایشگاه داخلی

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی از حضور 247 واحد صنعتی در 13 نمایشگاه داخلی با حمایت این شرکت خبرداد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی،"مسعود مهدی زاده مقدم" درنشست کارگروه اقتصاد مقاومتی، گفت: شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی در راستای حمایت از واحدهای صنعتی خرد، کوچک و متوسط، برنامه حمایت بازدیداز نمایشگاه های داخلی و خارجی را در برنامه امسال با برنامه ریزی صورت گرفته در دستور کار قرار داده بود و تا پایان دی ماه از 247 واحد صنعتی در 13 نمایشگاه داخلی حمایت مادی و معنوی کرده است.

وی افزود: از جمله این نمایشگاه ها حضور در نمایشگاه صنایع غذایی در مشهد، تهران، گرگان، رشت و همچنین نمایشگاه کفش، کیف و چرم در تبریز و نمایشگاه صنایع کوچک کرج و شیراز از حضور واحدهای صنعتی کوچک و متوسط در بازارهای ملی حمایت شد.

مهدی زاده مقدم ادامه داد: نمایشگاه زمینه ساز افزایش روند تولید و ارتقاء کیفی تولیدات داخلی و همچنین آشنایی با محصولات شرکت های دانش بنیان است.

وی ابراز کرد: نمایشگاه ها از اهمیت ویژه و نقش غیرقابل انکاری در توسعه اقتصادی برخوردارند و یکی از روش های بازاریابی و فروش شناخته شده و نیز بعنوان مهم ترین ابزار توسعه صادرات و ارائه توانمندی های تولیدی که در نهایت به رشد اقتصادی منجرب می شود، است.

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی، خاطرنشان کرد: حمایت ها و مشوق های لازم برای حضور صنعتگران در نمایشگاههای داخلی و خارجی جهت آشنایی بیشتر با بازارها، بخصوص بازارهای صادراتی طبق برنامه ریزی انجام شده و مرحله به مرحله در حال انجام و اجرا است.

 

   1396/11/30

Rating: 0/10 ( 0 )
Share