بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
صادرات کنسرسیوم های صنایع غذایی فارس به روسیه

جلسه هم اندیشی تشکلهای صنایع غذایی فارس با مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی فارس برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی فارس در  این جلسه که با حضور اعضای انجمن کارفرمایان صنایع غذایی فارس، مدیران کنسرسیوم صنایع غذایی فارس و شرکت تعاونی صنایع کنسروی استان فارس برگزار گردید در خصوص نحوه حمایت از برنامه های توسعه ای در حوزه صنایع کنسروی به خصوص خوشه صنعتی رب گوجه و شوریجات استان فارس بحث و تبادل نظر شد.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی فارس در این جلسه با بیان اولویتهای حمایتی این شرکت در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی،تولید و اشتغال، خواستارهمگرایی بخش دولتی و خصوصی برای توسعه صنعت غذای استان شد.

احد فتوحی ،صنایع غذایی را از مزیت های عمده در شهرک های صنعتی استان اعلام کردو گفت: حدود ۲۰ درصد واحدهای بهره‌بردار در شهرک‌های صنعتی در بخش صنایع غذایی فعالیت می‌پردازند و ظرفیت مناسبی در این بخش ایجادشده است.

وی در ادامه با اشاره به تشکیل کنسرسیوم های صنایع غذایی در بخش های  رب گوجه و شوریجات ،گلاب و عرقیات میمند و خرمای فارس توسط این شرکت گفت:از برنامه های توسعه صادرات مواد غذایی در قالب کنسرسیوم ها حمایت می شود.

فتوحی در ادامه با اشاره به صادرات اولین محموله صادراتی کنسرسیوم صنایع غذایی استان فارس  به مقصد مسکو گفت: ارزش کلی این محموله ۱۸۰ میلیون تومان است که این محموله شامل رب گوجه گلاب خرما  شکلات  پودر سوخاری است.

وی افزود:در چارچوب برنامه های توسعه صنعت کنسرو استان فارس از  دوسال گذشته با هدف توسعه بازار محصولات کنسروی فارس در کشور روسیه دو طرح بازاریابی با حمایت شرکت شهرکهای صنعتی فارس  انجام که منجر به تصمیم به ایجاد مرکز تجاری جهت صنایع غذایی استان فارس  در روسیه شد که این مرکز با کمک بخش خصوصی و با حمایت دولتی  در شهر مسکو راه اندازی شد.

اعضای انجمن کارفرمایان صنایع غذایی  نیزضمن قبول  مسئولیت جهت عاملیت توسعه خوشه صنعتی کنسرو استان فارس انتظارات خود را برای ایفای نقش موثر بیان کردند .

مدیر کنسرسیوم صنایع غذایی نیز ضمن بیان سابقه حمایتهای شرکت استانی در خصوص خوشه صنعتی رب گوجه و شوریجات استان فارس خواستار حمایت شرکت استانی از طرح ایجاد مرکز تجاری صنایع غذایی فارس در روسیه شد.

در این جلسه مقرر گردید کمیته ای دوجانبه متشکل از 5 عضو از صنعت غذای استان فارس و شرکت شهرکهای صنعتی فارس برنامه های توسعه ای اولویت دار را معرفی و شرکت استانی نسبت به حمایت از برنامه ها در حوزه های توسعه بازار ، آموزش ، تورهای صنعتی و ارتقاء توان تولیدی و مالی در چارچوب آیین نامه حمایتی سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران اقدام کند.

 

 

   1396/11/30

Rating: 0/10 ( 0 )
Share