بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
لوح تقدیر به شرکت شهرکهای صنعتی سیستان و بلوچستان توسط ستاد امر به معروف و نهی از منکر

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی سیستان و بلوچستان گفت: به این شرکت از سوی ریاست  ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان لوح اعطا شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت سیستان و بلوچستان،"حسینعلی سارانی " اظهار داشت: این لوح به سبب همکاریهای این شرکت با ستاد بوده است.

وی خاطر نشان کرد: این در حالی است که این شرکت درآخرین ارزیابی ستاد امر به معروف و نهی از منکر  نیز موفق به کسب نمره 97 و نیم شده است.

رییس هیات مدیره شرکت شهرکهای صنعتی سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد: امر به معروف در میان فرائض دینی از اولویت و اهمیت خاصی برخوردار است .

سارانی یاد آور شد: امتیاز آن به این جهت است که این فریضه راهگشا و زمینه ساز تحقق محیطی مناسب برای عمل به واجبات دیگر به شمار می آید .
وی تاکید کرد: در حقیقت، اگر این دستور دینی به صورتی جامع و کامل عملی شود، جامعه اسلامی به محیطی سازنده و مساعد تبدیل می شود که در آن بستر مطلوبی برای تقیّد به احکام شریعت فراهم می آید

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی سیستان و بلوچستان یاد آور شد:  با امر به معروف احکام نورانی اسلام  زمینه ساز رشد معنوی بشریت می شوند  و روابط سالم اجتماعی بر مبنای آن ها پایه ریزی گردد .

   1396/11/30

Rating: 0/10 ( 0 )
Share