بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
احداث پروژه شبکه آب و خط انتقال آب در فاز توسعه شهرک صنعتی اشتهارد با سرمایه گذاری 33 میلیارد ریال

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز گفت: شبکه توزیع آب و خط انتقال فازتوسعه شهرک صنعتی اشتهارد با قرار دادی بالغ بر ۳ میلیارد و300 میلیون تومان هزینه انجام شده است.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز جهانگیر شاهمرادی اظهار داشت: در حال حاضر از پروژه های در دست اجرا ،شهرک صنعتی اشتهارد۲ است که باید اقدامات لازم برای سریع تر اجرا شدن این پروژه صورت گیرد تا شاهد بهره برداری هرچه زودتر از این شهرک باشیم.
وی افزود: عملکرد شبکه توزیع آب و خط انتقال فاز ۵ این شهرک که با قرار دادی بالغ بر ۳ میلیارد و300 میلیون تومان هزینه انجام گرفته است در حال اجرا است.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان با بیان اینکه البرز یک استان صنعتی است، عنوان کرد: متاسفانه حوادث در حین کار در کل کشور ما نسبت به کشورهای دیگر در حوزه صنعت بسیار بالا است.
شاهمرادی با اشاره به اینکه اعتقاد ما بر این است که مهم‌ترین امر در این میان آموزش و اطلاع رسانی درست است تا حوادث کاهش یابد, گفت: ما دربخش آموزش هیچ گونه محدودیت منابع نداریم و باید هزینه های لازم را انجام دهیم..
شاهمرادی با بیان اینکه در شهرک صنعتی اشتهارد یک هزار و 63 واحد صنعتی دارای پروانه بهره‌برداری هستند, خاطرنشان کرد: بالغ بر 30 هزار نفر در این شهرک مشغول به کار هستند..
وی ادامه داد: عمده مشکلات ما در شهرک صنعتی اشتهارد برای کارگران ساختمانی و حوادث در حین کار در واحدهای کار با دستگاه بوده که یا از وسایل ایمنی درست استفاده نکرده‌اند یا آموزش‌های لازم را ندیده‌اند.
وی ادامه داد: امیدواریم با اجرای شهرک صنعتی اشتهارد 2 رونق کسب و کار برای فعالین و تولید کنندگان بهتر شود و البرز جزو پیشگامان در شهرکهای صنعتی کل کشور باشد.

   1396/11/30

Rating: 0/10 ( 0 )
Share