بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
تاکید استاندار تهران بر پاسخگویی صحیح،قطعی و صریح به سرمایه گذاران و جلوگیری از معطل ماندن طرح های سرمایه گذاری

استاندار تهران در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی گفت: حل مشکلات کارآفرینان و سرمایه گذاران در استان تهران به عهده ما است و باید به سرمایه گذاران پاسخ صحیح، قطعی و صریح  داده و مانع معطلی سرمایه گذاران شویم.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی تهران، محمدحسین مقیمی استاندار تهران در این جلسه با اشاره به اینکه مشکلات و موانع سرمایه گذاری در استان تهران در جلسات هفتگی در استانداری بررسی می شوند گفت: برای جلوگیری از مهاجرت از روستاها باید با برنامه ریزی، موانعی که بر سر راه سرمایه گذاری در روستا ها وجود دارد،مرتفع شود.

وی با تاکید براینکه اساس برنامه ریزی ها در استان تهران تأمین رفاه و معیشت مردم است عنوان کرد: وظیفه تحقق تولید و اشتغال مورد نظر مقام معظم رهبری به عهده ما مسئولان است و در کنار رعایت قانون و محدودیت ها باید به معیشت و رفاه مردم توجه شود

استاندار تهران در ادامه به نشست رئیس جمهور با استانداران کشور اشاره کرد و افزود: در این جلسه رئیس جمهور موضوعات مربوط به اشتغال را از جمله اشتغال روستایی وطرح کارورزی را به طور ویژه مطرح کردند .

مقیمی ادامه داد: براساس دستور رئیس جمهور تا پایان تیرماه ۹۷ باید ۱۲ هزار میلیارد تومان در بخش اشتغالزایی سرمایه گذاری شود.

  استاندار تهران با اشاره به سهم استان تهران در ایجاد اشتغال گفت:  در تحقق ۱۲۶ هزار نفر شغل در استان تهران همه دستگاه ها باید همکاری کنند و جلسات کارگروه اشتغال و ستاد اقتصاد مقاومتی در هفته های باقیمانده تا پایان سال منظم برگزار شود.

مقیمی در پایان سخنانش بر تعیین تکلیف طرح های سرمایه گذاری در استان تهران برای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی تاکید کرد و افزود: حل مشکلات کارآفرینان و سرمایه گذاران در استان تهران به عهده ما است و باید به سرمایه گذاران پاسخ صحیح، قطعی و صریح  داده و مانع معطلی سرمایه گذاران شویم.

 

   1396/11/30

Rating: 0/10 ( 0 )
Share