بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
اعطای تسهیلات طرح های اقتصاد مقاومتی فارس

در جلسه معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی فارس با مدیران بانک کشاورزی استان درخصوص اعطای تسهیلات طرح های اقتصاد مقاومتی ،بحث و تبادل نظر و تصمیم گیری شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی فارس ،معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی فارس در این جلسه با اشاره به پیگیری های انجام شده توسط  سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران با بانک کشاورزی در خصوص اعطای تسهیلات برای طرح های اقتصاد مقاومتی خوشه های روستایی -کشاورزی استان فارس گفت:این طرح ها در راستای ایجاد اشتغال وبا همکاری خوشه های کسب و کار استان اجرا می شود .

شهرام کمال زاده افزود:تکمیل حلقه های مفقوده زنجیره ارزش خوشه گلاب و عرقیات گیاهی میمند فارس از طریق راه اندازی آزمایشگاه مرجع کنترل کیفی اسانس و عرقیات گیاهی ،ایجاد و راه اندازی مرکز آموزش اشتغالزایی در خوشه فرش دستباف ،انتقال فناوری های روز در خوشه گلاب و عرقیات گیاهی میمند و تکمیل زنجیره های تامین و ارزش در خوشه های رب گوجه و شوریجات و نیز خرمای جنوب از طرح هایی است که پرداخت بیش از 90میلیارد ریال تسهیلات ارزان قیمت به این طرح ها به تایید اولیه اداره کل اعتبارات بانک کشاورزی رسیده است.

وی اضافه کرد:امیدواریم با بهره مندی این طرح ها از تسهیلات ارزان قیمت اشتغال روستایی شاهد ایجاد اشتغال برای 100نفر در این طرح ها باشیم .

در این جلسه مقررشدگزارش توجیهی این طرح ها به بانک کشاورزی استان ارسال و پس از انجام بررسی کارشناسی ،این طرح ها بمنظور انجام روند اختصاص تسهیلات و تاییدیه نهایی  به بانک کشاورزی کشور ارسال شود.

   1396/11/30

Rating: 0/10 ( 0 )
Share