بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
معرفی ظرفیت های سرمایه گذاری شهرک های صنعتی قم در نمایشگاه اتاق بازرگانی ایران

فرصت های سرمایه گذاری و پتانسیل های شهرک های صنعتی قم در نمایشگاه توانمندی های استان قم در اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی ایران به نمایش گذاشته شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان قم، امیر طیبی نژاد در این رابطه اظهارداشت: بر اساس برنامه اتاق بازرگانی ایران و در راستای رونق سرمایه گذاری و تولید و اشتغال در حاشیه نشست هیأت نمایندگان این اتاق بازرگانی به صورت دوره ای فرصت ها و ظرفیت های سرمایه گذاری بخش خصوصی در استان های مختلف مورد نقد و بررسی کارشناسی قرار می گیرد.

وی با بیان اینکه این هفته نمایشگاه و فرصت معرفی ظرفیت ها به استان قم اختصاص یافت گفت: نمایشگاهی که در جنب نشست هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی ایران فرصتی مناسب و ایده ال برای معرفی پتانسیل های سرمایه گذاری شهرک های صنعتی قم بود که توانستیم به صورت جدی در آن حضور داشته باشیم.

طیبی نژاد تعامل مثبت و سازنده و همچنین نگاه مناسب اتاق بازرگانی قم به امر تولید و اشتغال را زمینه ساز این نمایشگاه برشمرد و خاطرنشان ساخت: با حضور مدیران مربوطه شرکت در این نمایشگاه، مزایا و ظرفیت های بخش صنایع کوچک و همچنین فرصت های ایجاد شده در خوشه های کسب و کار  استان در توسعه پایدار قم بدرستی برای نمایندگان اتاق بازرگانی ایران تبیین گردید.

وی در ادامه به سیاست های راهبردی سازمان صنایع کوچک وشهرک های صنعتی ایران در رویکرد به امر صادرات محصولات داخل اشاره کرد و بیان داشت: این شرکت طی سالیان اخیر در بخش صادرات برنامه های خوبی توسط واحدهای تولیدی و صنعتی صادرات محور و یا با ظرفیت محصولات صادراتی آغاز کرده است که دستاوردها و موفقیت های خوبی نیز بدست آمده است.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم تاکید کرد: با توجه به وظایف اتاق بازرگانی، صنایع ومعادن و کشاورزی می توان در ایجاد هماهنگی و همکاری بین بازرگانان و صاحبان صنایع، معادن، برقراری ارتباط با اتاق‌های بازرگانی سایر کشورها، تشکیل نمایشگاه‌های داخلی و خارجی، کوشش برای شناسایی بازار کالاهای صادراتی ایران و تشویق و ترغیب سرمایه‌گذاری داخلی در امور تولیدی گامهای موثری برای توسعه شهرک های صنعتی قم و رونق تولید و اشتغال برداشت.

   1396/11/29

Rating: 0/10 ( 0 )
Share