بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
در دهه مبارک فجر امسال صورت گرفت؛ ایجاد اشتغال برای 233 نفر در شهرک‌هاو نواحی صنعتی خراسان رضوی

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی از ایجاد و فراهم شدن اشتغال برای 233 نفر در دهه مبارک فجر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان، خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی، "مسعود مهدی زاده مقدم" در نشست شورای معاونین، اظهار کرد: با حمایت هایی که از طرح های صنعتی و تولیدی صورت گرفت در دهه مبارک فجر امسال هشت طرح صنعتی و تولیدی با سرمایه گذاری 460 میلیارد ریال در شهرک‌ها و نواحی صنعتی افتتاح و به بهره برداری رسید.

وی افزود: شاهد حضور مطلوب بخش خصوصی و روند مناسب سرمایه گذاری ها در استان هستیم و این حضور منجرب به تولید و اشتغال زایی شده است.

مهدی زاده مقدم بیان داشت: با بهره‌برداری این واحدهای صنعتی و تولیدی، زمینه اشتغال 233 نفر فراهم شد.

وی عنوان کرد: حمایت از تولید از رویکرد‌های جدی ما در مسیر تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی است و ازاین‌رو واحدهای صنعتی و تولیدی با حمایت‌هایی در بخش های زیرساختی ازجمله تأمین آب، برق، گاز، تصفیه خانه و مخابرات به بهره‌برداری می رسند.

رئیس هیأت مدیره ومدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی، خاطرنشان کرد: راه اندازی و توسعه واحدهای صنعتی و تولیدی یکی از اولویت ها و برنامه های اصلی ما بوده و هست و در همین راستا زیرساخت ها به صورت برنامه ریزی شده یک به یک انجام می شود تا صنعتگران دغدغه ای در این خصوص نداشته و روند استارت شروع کار آنها با سرعت بیشتری صورت پذیرد.

   1396/11/29

Rating: 0/10 ( 0 )
Share