بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
تیم فوتسال شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی قهرمان شهرک‌های صنعتی سراسر کشور شد

تیم فوتسال شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی با غلبه بر تیم فوتسال شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان شمالی برای دومین بار عنوان قهرمانی جام بسیج سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی سراسرکشور را از آن خود کرد.

   به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی، "مسعود مهدی زاده مقدم" گفت: دهمین دوره مسابقات جام بسیج سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی سراسر کشور با عنوان "یادواره سرداران و10 هزار400 شهید استان مازندران"  که در ساری برگزار شد تیم فوتسال شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی به مقام قهرمانی این رقابت ها دست یافت.

وی افزود: مهمترین هدف از شرکت در این مسابقات افزایش نشاط روحی، توان جسمی و آمادگی کارکنان شهرک‌های صنعتی استان و پرداختن به ورزش و ایجاد بستری مناسب برای شکوفایی توانمندی کارکنان بوده است.

مهدی زاده مقدم عنوان کرد: در این دوره از رقابت ها ورزشکاران در قالب 22 تیم از مجموعه شرکت‌های استانی شهرک‌های صنعتی سراسر کشور حضور داشتند.

 رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی، خاطر نشان کرد: ضمن قدردانی از تلاش های بازیکنان، کادر فنی و مسئولان، این موفقیت را به جامعه ورزشی صنعتگران استان تبریک می گویم و برای همه جوانان ایرانی در تمام عرصه‌های ورزشی و علمی آرزوی موفقیت و سعادت دارم.

 

   1396/11/29

Rating: 0/10 ( 0 )
Share