بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
ایجاد ۴ ناحیه صنعتی جدید در استان مرکزی

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان مرکزی در جلسه کار گروه اقتصادی و تولید گفت: در راستای تحقق سیاستهای دولت تدبیر و امید مبنی بر ایجاد اشتغال روستایی احداث چهار ناحیه صنعتی جدید در دستورکار قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان مرکزی مصطفی آمره مدیر عامل در حاشیه جلسه کار گروه اقتصادی و تولید که با موضوع بررسی مسائل و مشکلات واحدهای صنعتی برگزار شد با بیان این مطلب افزود: این چهار ناحیه شامل  ناحیه صنعتی خنجین(که در ایام دهه فجر سالجاری با حضور استاندار مرکزی کلنگ زنی شد)، شهرک صنعتی سمقاور(تا پایان سال)، ناحیه صنعتی آوه(در برنامه سال آینده) و ناحیه صنعتی آشمسیان خمین می باشد.

وی ابراز داشت: در اراک نیز احداث شهرک صنعتی شماره چهار (مقابل شهر جدید امیرکبیر)در برنامه قرار دارد که طی جلسات گذشته مکان یابی آن بررسی شده است.

 آمره ابراز امیدواری کرد با ایجاد و توسعه شهرک صنعتی شماره چهار اراک و نواحی صنعتی جدید دیگر شاهد تسریع در روند جذب سرمایه گذار و رونق اقتصادی بیشتر در استان باشیم.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان مرکزی در ادامه بیان داشت: طی دوسال گذشته بیش از یکصد میلیارد تومان در حوزه تکمیل زیرساختهای استان تعریف شده است که در سال ۹۴ مبلغ۳۰۰ میلیارد ریال، در سال ۹۵ مبلغ ۴۰۰ میلیارد ریال و در دهه ماهه سالجاری بیش از ۲۰۰ میلیارد ریال در این حوزه هزینه گردیده است.

گفتنی است این هزینه ها در بخشهای مختلف آب، برق، گاز، فضای سبز، معابر و... بوده است.

وی همچنین از پیگیری آزادسازی بخشی از منطقه حفاظت شده هفتاد قله خبر داد.

آمره با اشاره به دستورکار جلسه کار گروه اقتصادی و تولید در خصوص بررسی مشکلات واحدهای صنعتی مستقر گفت: خوشبختانه در حال حاضر شهرکهای صنعتی به لحاظ زیرساختی در وضعیت مناسبی قرار دارند و درصدد هستیم با همکاری مدیریت ارشد استان و دستگاه های اقتصادی و خدماتی معدود مشکلات واحدهای را نیز برطرف نماییم.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان مرکزی خاطرنشان ساخت: در این جلسه مشکلات پست دائمی  برق شهرک صنعتی مامونیه و پست تلفن همراه شهرک سرمایه گذاری ساوه مورد برسی قرار گرفت و مقرر گردید با مساعدت دستگاههای مربوطه، روند رفع مشکل این دو بخش نیز شتاب گیرد.

وی افزود: بررسی تقاطع غیر همسطح شهرک صنعتی خیرآباد نیز از موضوعات دیگر جلسه بود که دستورات لازم در این خصوص لحاظ گردید.

آمره گفت: امید می رود تا پایان سال این پروژه اجرایی و در سال آینده بهره برداری  از آن عملیاتی شود

   1396/11/29

Rating: 0/10 ( 0 )
Share