بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
مزیت های سرمایه گذاری و صنایع پر بازده در استان اصفهان

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان اصفهان در جلسه ملاقات مردمی با صنعتگران و سرمایه گذاران و کارآفرینان مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی استان، با اشاره به ضرورت استفاده از مزیت های نسبی در امر تولید، صنایع شیمیایی ، نساجی و صنایع معدنی را از جمله مزیت های اصلی سرمایه گذاری در استان اصفهان عنوان کرد.  

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان اصفهان، محمد جواد بگی دسترسی به انرژی و نیروی کار ارزان، برخورداری از بازار بزرگ 400 میلیون نفری در منطقه و بهره مندی از تجربیات نیروی انسانی ماهر در دهه های گذشته را از مزیت های اصلی کشور دانست و تصریح کرد: در دنیای رقابتی امروزی، استفاده از مزیت های نسبی هر کشور می تواند نقش پر رنگی در موفقیت  واحدهای اقتصادی داشته و بستر مناسبی برای رشد و توسعه بازارها ایجاد نماید.

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان اصفهان تصریح کرد: با توجه به مزیت های موجود در کشور، صنایع شیمیایی، صنعت سنگ، معادن و صنایع فلزی و غیر فلزی و همچنین صنایع نساجی و صنایع غذایی از اولویت های اصلی سرمایه گذاری موفق در شهرکها و نواحی  صنعتی استان است.  وی از تلاش این شرکت برای توسعه شهرکهای تخصصی صنایع دارای مزیت در استان خبر داد و افزود: شهرک ها و نواحی صنعتی تخصصی نظیر شیمیایی رازی و صنایع دستی شهرضا، نساجی راوند و امیرکبیر کاشان، فلزی اشترجان، فلاورجان و صنایع غذایی خمینی شهر،  داروسازی صفه اصفهان، شهرک فناوری اصفهان، شهرکهای صنعتی برق و الکترونیک و حوله بافی خمینی شهر، سنگ رضوانشهر، تیران ، نگین میمه و محمود آباد فعالیت بسیار مطلوبی داشته دارند و باید توجه ویژه ای به توسعه آنها داشته باشیم.

لازم به ذکر است جلسات ملاقات مردمی مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان اصفهان، هر هفته سه شنبه ها در سالن جلسات این شرکت برگزار می گردد.

   1396/11/29

Rating: 0/10 ( 0 )
Share