بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
رفع مشکل پروژه آب شرب و تکمیل مسیر دسترسی به ناحیه صنعتی وزیر آباد تا پایان سال

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان در جلسه با فرماندار شهرستان فلاورجان و اعضای شورای اسلامی روستای وزیرآباد از حل مشکل پروژه آب شرب و تکمیل پروژه راه دسترسی ناحیه صنعتی وزیرآباد به منظور جذب سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال با شرایط تسهیل شده در واگذاری ها تا پایان سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان اصفهان، محمد جواد بگی تامین آب شرب و نامناسب بودن مسیر دسترسی به همراه عدم رعایت فاصله مناسب با کارخانه تولید کمپوست موجود در حاشیه ناحیه صنعتی وزیر آباد را  از مهمترین مشکلات این ناحیه صنعتی عنوان کرد و گفت: این شرکت با تخصیص اعتبارات مناسب برای امکانات زیر ساختی این ناحیه صنعتی و همچنین ارائه تخفیفات ویژه 80 درصدی حق انتفاع برای شرکت های تولیدی دارای بیش از 10 نفر اشتغالزایی که در موعد مقرر به بهره برداری می رسند، گام های موثری در جهت رونق این ناحیه صنعتی برداشته است.

وی حمایت ایجاد اشتغال را یکی از اولویت های اصلی دولت دوازدهم و بالطبع شرکت شهرکهای صنعتی استان اصفهان اعلام کرد و افزود: بدون شک ایجاد اشتغال می تواند علاوه بر افزایش سطح معیشتی شهروندان، بسیاری از چالش های اجتماعی کشور را نیز مرتفع خواهد کرد.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان اصفهان تمرکز زدایی و توجه به مناطق محروم و کمتر توسعه یافته استان را شرط توسعه پایدار در استان دانست و تصریح کرد: این شرکت در سالهای اخیر اقدامات قابل توجهی در جهت توسعه امکانات زیر بنایی شهرکها و نواحی صنعتی مستقر در مناطق کمتر برخوردار استان انجام داده است که پیگیری برای تامین آب و امکانات ناحیه صنعتی وزیرآبادبخشی از این اقدامات است.

اصغر هدایت، فرماندار شهرستان فلاورجان نیز در این جلسه با تقدیر از تلاشها و اقدامات شرکت شهرکهای صنعتی استان اصفهان در حمایت از بخش های مولد و صنعتی  و ایجاد اشتغال در این شهرستان گفت: ایجاد امکانات زیر ساختی مناسب در شهرکها و نواحی صنعتی این شهرستان می تواند بستر مناسبی برای سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال برای جوانان این شهرستان خواهد بود .

فرماندار شهرستان فلاورجان همدلی و همراهی مدیران شهرستان در حمایت از تولید و اشتغال را بستر مناسبی برای حمایت از سرمایه گذاری و  توسعه شهرک صنعتی اشترجان و ناحیه صنعتی وزیرآباد عنوان کرد.

   1396/11/29

Rating: 0/10 ( 0 )
Share