بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
48 واحد تولیدی توسط شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی مورد عارضه یابی قرار گرفت

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی از عارضه یابی 48 واحد تولیدی توسط این شرکت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی، مجید یاریگر افزود: این واحدهای تولیدی در قالب 14 قرار داد و با تشکیل تیم های توانمندسازی متشکل از اعضای کلینیک های صنعت دانشگاه تبریز، دانشگاه شهید مدنی و مشاورین مستقر در مراکز خدمات فناوری کسب و کار مورد عارضه یابی قرار گرفتند.

وی ابراز کرد: از نتایج حاصل شده عارضه یابی واحدها می توان به افزایش ظرفیت تولید، راه اندازی مجدد واحدهای صنعتی تعطیل، افزایش اشتغال و کاهش ضایعات این واحدها اشاره کرد.

یاریگر با اشاره به برنامه های اقتصاد مقاومتی این شرکت، گفت: با برگزاری هشت کلینیک صنعتی سیار در سال جاری 18 واحد صنعتی مورد بازدید و مشاوره های لازم از سوی اعضای کلینیک به مدیران واحدهای صنعتی ارایه گردیده است.

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی اظهار کرد:‌ شناسایی و رفع نیازهای فناورانه واحدهای تولیدی از دیگر برنامه های حمایتی این شرکت بوده که در این راستا10 نیاز فناورانه شناسایی که شش مورد آن رفع شده است.

وی ادامه داد: در راستای تفاهم نامه همکاری سازمان صنایع کوچک و شهرک های  صنعتی ایران  با کشور کره جنوبی،‌پنج تفاهم نامه  انتقال فناوری بین واحدهای صنعتی تبریز و کره جنوبی منعقد شده که در مرحله بررسی برای عقد قرارداد همکاری می باشد.

 

   1396/11/29

Rating: 0/10 ( 0 )
Share