بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
اعطای تسهیلات برای فعالیت ۸۵ واحد غیرفعال صنعتی در دماوند

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران گفت: تسهیلاتی برای فعالیت ۸۵ واحد غیرفعال صنعتی دماوند اعطا می‌شود.

جلسه کارگروه شورای برنامه‌ریزی استان تهران به ریاست "محمدحسین مقیمی"استاندار تهران ،"نعمت‌الله ترکی " رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران و با حضور "شاهپور قنبری" رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی تهران و سایر اعضای ستاد در سالن جلسات فرمانداری شهرستان دماوند برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی تهران، "نعمت‌الله ترکی " در جمع خبرنگاران با اشاره به مصوبات کارگروه‌های مختلف شورای برنامه‌ریزی استان تهران مشترک با کمیته برنامه‌ریزی استان تهران اظهار کرد: در حوزه‌های مختلف اقتصادی، اشتغال و سرمایه‌گذاری تصمیم‌های خوبی برای شهرستان دماوند اتخاذ شد.

وی افزود: در حوزه صنعت، معدن و تجارت با توجه به ظرفیت‌هایی که دماوند با وجود دو شهرک صنعتی دارد، قرار شد که مشکلات ۸۵ واحد غیرفعال یکی از این شهرک‌ها بررسی و تسهیلاتی برای فعالیت آنها اعطا شود.

وی تصریح کرد: در حوزه اشتغال با توجه به اینکه نرخ بیکاری دماوند با هفت درصد نسبت به شهرستان‌های دیگر کمتر بوده، اما تعادل، حفظ و نگهداری این نرخ مهم است؛ در این خصوص، ۴۸ میلیارد تومان تسهیلات برای مشاغل خانگی و رقم قابل توجه ۱۲ هزار میلیارد تومان برای اشتغال فراگیر بدون محدودیت نظر گرفته شده است.

 

   1396/11/29

Rating: 0/10 ( 0 )
Share