بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
انعقاد تفاهم نامه همکاری در جهت ایجاد و مدیریت مرکز تخصص آموزش و طراحی کفش استان تهران

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی تهران از انعقاد تفاهم نامه همکاری بین  این شرکت و اتحادیه کفاشان دست دوز تهران ، برای ایجاد و مدیریت مرکز تخصصی طراحی و آموزش صنعت کفش در راستای تحقق سیاست‌های مبتنی بر توسعه تولید و اشتغال،در سال اقتصاد مقاومتی به منظور توسعه و ارتقاءتوانمندی فعالان صنعت کفش استان تهران خبرداد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی تهران، در ادامه سلسله جلسات مربوط به برنامه ریزی و بررسی پیشرفت برنامه های توسعه خوشه های کسب و کار استان تهران جلسه ای با حضور نمایندگان شبکه فراگیر خوشه کفش تهران برگزار شد.

شاهپور قنبری در این جلسه بر حمایت از تحقق برنامه های عملیاتی خوشه کفش تهران نظیر نمایشگاه توانمندی های صادراتی  تهران، دوره های آموزشی فینیشینگ، طراحی و مدلسازی با استفاده از اساتید مجرب خارجی، نمایشگاه بین المللی مسکو و دیگر همکاری های مشترک تاکید کرد.

وی ضمن تأکید و حمایت بر تقویت و گسترش بیشتر ارتباط بخش خصوصی و دولتی، از حمایت شرکت شهرکهای صنعتی در ایجاد و راه اندازی مرکز طراحی، مدلسازی و آموزش خوشه کفش تهران که از برنامه های مهم اقتصاد مقاومتی در سال 96 می باشد تأکید و آن را از اهم اقدامات پیش رو عنوان کرد.

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی تهران آمادگی شرکت را برای همکاری و حمایت از  برنامه هایی که موجبات توسعه صنعت کفش را فراهم آورد اعلام کرد.

گفتنی است اهداف اصلی تفاهم نامه ایجاد بستر وفضای لازم جهت خلاقیت و نوآوری در زمینه طراحی کفش ،جذب علاقمندان برای استفاده از خدمات مرکز و فراهم آوری زمینه اشتغال آنها به ویژه جوانان جویای کار، شناسائی ساماندهی  و رتبه بندی طراحان و هویت بخشی به آنها،ایجاد بستر و فضای لازم جهت تجاری سازی طرح ها وایده های طراحان ،استفاده از تکنولوژی ها و فناوری های روز دنیا در زمینه طراحی کفش وبرگزاری آزمون ها ،سمینارها،المپیادهاو نمایشگاه های داخلی وخارجی بوده است.

 

   1396/11/29

Rating: 0/10 ( 0 )
Share