بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
تقدیر از رابط اقامه نماز شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی

 

با حضور ائمه جماعات و رابطین  اقامه نماز دستگاه های اجرایی و نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی از فعالیت ها و اقدامات رابط شرکت شهرک های صنعتی این استان  تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی ، در این مراسم از مهندس روح الله سلمانی رابط شرکت شهرک های صنعتی در امور اقامه نماز به عنوان رابط نمونه با اهداء لوح تقدیر ، از سوی مدیر ستاد اقامه نماز استان تجلیل شد.

نماینده ولی فقیه نیز در این دیدار با تاکید بر اهمیت جایگاه نماز، گفت: نفس انسان تاثیرپذیر و گمراه کننده است و جاذبه های این دنیا انحراف ایجاد می کند از همین جهت انسان با نماز خود را میزان می کند.

حجت الاسلام والمسلمین عبادی افزود: کمال و سعادت و عاقبت بخیری انسان در اقامه نماز است و خدا بندگان ضعیفش را اینگونه راهنمایی فرموده است.

وی با اشاره به اینکه فرهنگی بالاتر از اقامه نماز وجود ندارد، گفت: اما ما به این نسخه چقدر عمل کردیم که بعد مشکلات نامسلمانی خود را روی اسلام می گذاریم؟

حجت‌الاسلام ‌والمسلمین عبادی با بیان اینکه مسلمانی و تسلیم حق بودن کار ساده ای نیست، ادامه داد: اگر همه تسلیم حق می بودیم امروز ۱۴ میلیون پرونده دادگاهی نداشتیم؛ همه این ها بخاطر این است که معنای نماز و عبودیت و بندگی خدا را نمی فهمیم و به همین دلیل هم هر چیزی حتی طمع به چیزی من را خار می کند و ده ها بهانه می آورم.

 وی با اشاره به اینکه اگر علما نبودند که جامعه را هدایت کنند چه می شد، بیان کرد: دشمن اولین کاری که همیشه انجام می دهد این است که مدارس علمیه را تعطیل و علمای دین را منزوی کند و اکنون هم دعوای آنان برای همین مسئله است.

 نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی تاکید کرد: علما چشم جامعه هستند و اگر چشم جامعه گرفته شود نمی فهمیم که در راه حرکت می کنیم یا در چاه می افتیم.

 

   1396/11/29

Rating: 0/10 ( 0 )
Share