بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
میل به سرمایه گذاری در استان خراسان جنوبی به دو برابر افزایش یافت

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان خراسان جنوبی  از افزایش حدود دو برابری قراردادهای منعقد شده در شهرک ها و نواحی صنعتی استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی، عباس جرجانی اظهار داشت: در یک سال منتهی به 22 بهمن امسال 34 فقره قرارداد سرمایه گذاری در شهرک ها و نواحی صنعتی استان با سرمایه گذاران منعقد شد که این تعداد در مدت مشابه سال 95 ، 18 فقره قرارداد بود و در این مدت حدود دو برابر افزایش داشت .

وی تاکید کرد: مبنای سنجش برای افزایش و یا کاهش میل به سرمایه گذاری در شهرک ها و نواحی صنعتی استان تعداد قراردادهای منعقد شده است که با رششد دو حدود برابری این قراردادها می توان گفت میل به سرمایه گذاری در شهرک ها و نواحی صنعتی استان هم حدود دو برابر افزایش داشته است.

وی اضافه کرد: در یک سال منتهی دهه فجر امسال برای انعقاد 34 فقره قرارداد سرمایه گذاری 23 هکتار  زمین در شهرک ها و نواحی صنعتی استان به سرمایه گذاران واگذار شد که این میزان در مدت مشابه سال 95 ، 11 هکتار بوده است.

به گفته وی با انعقاد 34 قرارداد سرمایه گذاری در استان 123 میلیارد ریال در بخش صنعت استان سرمایه گذاری شده است.

«جرجانی» با بیان این که در یک سال گذشته 9 فقره پروانه بهره برداری صنعتی برای واحدهای تولیدی جدید صادر شده است، افزود: با بهره برداری در این مدت برای 75 نفر در شهرک ها و نواحی صنعتی استان اشتغال پایدار و مستقیم ایجاد شده است.

 

 

   1396/11/29

Rating: 0/10 ( 0 )
Share