بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
ساخت واحدهای تجاری-کارگاهی در ناحیه صنعتی ظریفان زنجان به زودی آغاز می شود

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان زنجان گفت: ساخت واحدهای تجاری-کارگاهی در ناحیه صنعتی ظریفان زنجان به زودی آغاز می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان زنجان، امیر حمیدنیا با اعلام این خبر افزود: پیمانکار این پروژه مشخص شده و طی روزهای آینده شروع به کار خواهد نمود.

وی با اشاره به اینکه این پروژه به روش طرح و ساخت غیر صنعتی (EPC) اجرا خواهد شد اظهار داشت: این روش برای اولین بار در شرکت شهرکهای صنعتی استان اجرایی می شود.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان زنجان تکمیل زیر ساخت های این ناحیه صنعتی را جزو اولویت های اصلی بر شمرد و اظهار داشت: پروژه های تامین برق و خط شبکه 20 کیلوولت، عملیات حفاری چاه، احداث منبع هوایی، احداث کانال انحراف آب، عملیات خاکی و زیرسازی این ناحیه صنعتی اجرا گردیده و همچنین طراحی پست برق و شبکه توزیع و روشنایی نیز به تایید شرکت برق رسیده و به زودی پیمانکار اجرای آن از طریق برگزاری مناقصه انتخاب خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه 103 واحد در این ناحیه صنعتی مستقر خواهند شد، تاکید کرد: این واحدها به دارندگان جواز تاسیس صنایع دستی پس از طی مراحل قانونی پیش فروش خواهد شد.

حمیدنیا مساحت این ناحیه را 3/2 هکتار عنوان و تصریح کرد: در این ناحیه، انواع صنایع دستی مستقر می شود و زمینه اشتغال 600 نفر به طور مستقیم فراهم می گردد.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی در پایان هدف از ایجاد این ناحیه را جذب مسافران عبوری از زنجان دانست و گفت: در این ناحیه صنعتی امکانات رفاهی از جمله نمازخانه، رستوران، کافی شاپ و سرویس بهداشتی پیش بینی گردیده است.

گفتنی است ناحیه صنعتی ظریفان در ضلع شمالی عوارضی آزادراه زنجان- تهران واقع گردیده است.

   1396/11/28

Rating: 0/10 ( 0 )
Share