بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
برگزاری جلسه بررسی طرح بهینه سازی نقوش گلیم لرستان

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی لرستان از برگزاری جلسه بررسی طرح بهینه سازی نقوش گلیم با حضور عامل توسعه و دستیار عامل توسعه در محل شرکت شهرکهای صنعتی لرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان لرستان، بختیار رازانی اظهار داشت: در این جلسه درخصوص فعالیت های انجام شده در راستای طرح بهینه سازی نقوش گلیم لرستان بحث و تبادل‌ نظر شد.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی لرستان گفت: خوشه گلیم، جاجیم و ماشته استان لرستان در خرداد ماه سال ۱۳۹۴ تحت نظارت سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران با هدف اتصال به بازار پویای جهانی و خدمت به مشتریان جهانی فعالیت خود را با مرکزیت شرکت شهرکهای صنعتی استان آغاز نموده است و تاکنون 700 بافنده در صنعت گلیم، جاجیم و ماشته استان لرستان فعالیت می کنند.

وی تصریح کرد: در این جلسه مواد اولیه ، ابعاد، طرح و رنگبندی، مشخصات بافت، مشخصات ابزار و رنگرزی گلیم مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

رازانی به استراتژی های این صنعتت اشاره کرد و افزود: بازاریابی و توسعه صادرات، توسعه محیط کسب و کار و نوآوری در خوشه، توسعه منابع انسانی و افزایش مهارتهای فنی و مدیریتی از برنامه های آتی خوشه گلیم، جاجیم و ماشته لرستان می باشد.

 رازانی اضافه کرد: واحدهای مختلف پشتیبانی و خدمات تولید شامل بافندگان، صادرکنندگان، طراحان و نقاشان، خدمات تکمیل و مرمت، رنگرزها، فروشندگان مواد اولیه و ابزار گلیم بافی عضو خوشه گلیم هستند. 

رییس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی لرستان اظهار داشت: در جلسه مذکور مقرر گردید در برنامه عمل سال جاری طرح ها و نقوش ارائه شده ثبت نشان شده و لوگوی گلیم در طرح های گلیم ارائه شده نیز بافته شود و برنامه هایی از قبیل راه اندازی مرکز فروش مستقیم و نمایشگاه گلیم در شهرستان نورآباد و نمونه بافی گلیم و اجرای دوره های آموزشی در حوزه بافت گلیم اجرا گردد.

   1396/11/28

Rating: 0/10 ( 0 )
Share