بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
ازدید مسئولان از شهرک صنعتی بیرجند و بررسی مشکلات واحدهای تولیدی

در بازدید مسئولان از شهرک صنعتی بیرجند مشکلات واحدهای تولیدی مستقر در این شهرک بررسی شد.

به گزارش روز گذشته مشاور امور سرمایه گذاری و بانکی استاندار ، مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان و جمعی از مسئولان و کارشناسان حوزه صنعت از چند واحد تولیدی در شهرک صنعتی بیرجند بازدید کرده و از نزدیک در جریان روند کار و همچنین مسایل و مشکلات آن ها قرار گرفتند.

مشاور امور سرمایه گذاری و بانکی استاندار خراسان جنوبی در این بازدید بر رفع موانع پیش روی تولید و مخصوصا مشکلات بانکی واحدهای تولیدی تاکید کرد.

حسینی همچنین خواستار حمایت و مساعدت بیشتر مسئولان استانی برای جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی به منظور رفع محرومیت منطقه شد .

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی هم در حاشیه این بازدید گفت : سال گذشته واحدهای صنعتی استان در قالب یک طرح به صورت کامل پایش شده و مشکلات هر یک به صورت ریز بررسی شد که بر این اساس هر یک از واحدهای مشکل دار را به کارگروه رفع موانع تولید استان معرفی کرده تا پس از تصویب برای دریافت تسهیلات سرمایه در گردش و سرمایه ثابت اقدام کنند که در همین راستا سال گذشته تعداد زیادی از این واحدها تسهیلات دریافت کردند.

جرجانی اضافه کرد: از آن جا که هنوز برخی از واحدهای صنعتی استان با مشکلاتی مواجه هستند از حدود 2 ماه قبل طرح پایش واحدهای صنعتی استان را دوباره آغاز کردیم و در حال انجام است و تا کنون تعداد زیادی از این واحدها مورد پایش قرار گرفته اند.

وی اظهار کرد: در این طرح فرم هایی در اختیار صاحبان واحدها قرار می گیرد که بر اساس آن اطلاعات هر یک از این واحدها در آن ثبت شده و کارشناسان این شرکت مسایل و مشکلات هر یک را مورد ارزیابی و بررسی قرار داده و برای هر یک نسخه ای جداگانه برای رفع مشکلاتشان می پیچند.

این گزارش حاکی است در این بازدید صاحبان هر یک از این واحدها مسایل و مشکلات مربوط به کار خود را مطرح کرده و خواستار رفع آن ها از سوی مسئولان استانی شدند.

بیشترین مشکلات این واحدها در زمینه وثیقه معتبر برای دریافت تسهیلات بانکی ، بازاریابی ، عرضه محصولات ، بازار فروش و ... بود.

 

   1396/11/28

Rating: 0/10 ( 0 )
Share