بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
دیدار مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی لرستان از خانواده معظم شهدا

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان لرستان با اهدای لوح تقدیر از خانواده شهید سرافراز شیرزاد قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی لرستان، بختیار رازانی در این دیدار به مناسب ایام شکوهمند پیروزی انقلاب اسلامی و با هدف تجلیل و قدردانی از خانواده شهید شیرزاد با حضور رییس هیات مدیره و مدیر عامل و کارکنان شرکت انجام گرفت.

رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی لرستان ضمن تبریک ایام الله دهه فجر اظهار داشت: پیروزی انقلاب اسلامی با زحمات و تلاشهایی این عزیزان به ثمر نشست و ما امنیت و آرامش کشورمان را مدیون ایثار خانوداده معزز شهیدان،جانبازان و آزادگان سرافراز و رزمندگان عزیز کشورمان هستیم.

 بختیار رازانی در متن تقدیر نامه خطاب به خانواده شهید، اظهار داشت: شما خانواده محترم شهدا امر الهی را مبنی بر جهاد فی سبیل الله و ایستادگی در مقابل ظلم و جور ظالمان به اموال و انفس لبیک گفتید و بستر لازم را در جامعه اسلامی برای قهرمان پروری و شهادت مهیا نمودید، لذا خدمت به شما گرانقدران مایه افتخار ماست.

وی ضمن تقدیر از رشادتهای ایثار گران و از جان گذشتگی شهدا، افزود: دیدار با خانواده معظم شهدا یکی از برنامه های فرهنگی این شرکت می باشد که قرار است در مناسبت‌های مختلف در جهت پاسداشت دستاوردهای انقلاب و تقدیر از خانواده های این عزیزان انجام گیرد.

   1396/11/28

Rating: 0/10 ( 0 )
Share