بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
لنگ زنی طرح پالایشگاه 5 هزار بشکه ای در شهرک صنعتی پلدختر

رئیس هیات مدیر و مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی لرستان از کلنگ زنی طرح پالایشگاه 5 هزار بشکه ای در شهرک صنعتی پلدختر خبر داد.

بنا به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی لرستان، این طرح با حضور استاندار، نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی، فرماندار این شهرستان، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت و مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی لرستان کلنگ زده شد.

 بختیار رازانی اظهار داشت: این طرح با ظرفیت 5هزار بشکه ای  جهت پالایش و تولید نفت،گازوئیل و... در زمینی به مساحت حداقل 40 هکتار در اراضی شهرک صنعتی پلدختر تعبیه شده است.

وی گفت: شهرک صنعتی پلدختر با مساحت 60 هکتار دارای امکاناتی از قبیل آب، برق و فیبرنوری می باشد که گاز این شهرک نیز بزودی در دست اقدام می باشد.

رارانی با بیان اینکه فاز نخست این طرح در 12 هکتار اجرا میشود، تصریح کرد: برای فاز اول این طرح 50 میلیارد تومان اعتبار هزینه می شود و برای اجرای کامل آن حدود 200 میلیارد تومان براورد شده است.

 وی ضمن بیان اینکه ظرفیت اشتغال مستقیم این طرح 100نفر و غیرمستقیم 300 نفر می باشد افزود: در سال جاری با مجوز تامین خوراک طرح از طریق وزارت نفت موافقت شده است.

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی لرستان گفت: طرح مینی ریفاینری شهرک صنعتی پلدختر بصورت شهرک تخصصی نفت وگاز دردست اقدام میباشد.

   1396/11/28

Rating: 0/10 ( 0 )
Share