بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
افزایش علاقه مندی به سرمایه گذاری در شهرکهای صنعتی استان هرمزگان

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان هرمزگان گفت: ارتباط این شرکت باید با اصحاب رسانه بیشترباشد چرا که ظرفیت این شرکت بسیار بالا است و رسانه ها با قلم مناسب خود می توانند به جامعه امید دهند.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان هرمزگان سیدامیر امیری زاد رئیس در نشست خبری با اصحاب رسانه های جمعی با ارائه گزارشی از عملکرد این شرکت افزود: سرمایه گذاری در شهرکهای صنعتی ۴۵ درصد نسبت به ۱۰ ماهه مدت مشابه سال گذشته رشد داشته است و انعقاد ۱۱ درصد از کل قراردادهای شرکت شهرکهای صنعتی هرمزگان در سال۹۶ منعقد شده است که سرمایه گذاری در شهرکهای صنعتی با استقبال بالایی برخوردار می باشد و ۶۲ درصد در اشتغال رشد داشته ایم.
سید امیر امیری زاد با بیان که در ایام الله دهه فجر ۲۰ طرح به بهره برادری می رسد و برخی از این طرح ها واحدهای صنعتی تعطیل بودند از طریق جذب سرمایه گذاری مجدد به چرخه تولید بازگشتند ، وی با اشاره به اینکه از ابتدای سالجاری 17 طرح جدید با اشتغالزایی 207 نفر به بهره برداری رسده است افزود: تعداد 18 واحد غیرفعال در سال 96 به چرخه تولید بازگشته و 211 شغل ایجاد کرده اند که جمعا 418 شغل در10 ماهه گذشته ایجاد شده است.
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان هرمزگان از ایجاد اشتغال مستقیم برای ۲۶۲نفر با بهره برداری از این طرح ها خبر داد و گفت: در دیگر بخش های مجموعه از پروژهای شرکت شهرکهای صنعتی استان هرمزگان با اعتباری بالغ بر 45 میلیارد ریال به برکت ایام الله دهه فجر به بهره برداری می رسد که شامل افتتاح پروژه های شبکه توزیع و تامین آب ناحیه صنعتی بستک، سردرب ورودی، شبکه توزیع آب و احداث مخزن آب شهرک صنعتی بندرخمیر می باشد.
ایشان خاطر نشان کرد کلنگ زنی شهرک صنعتی تخصصی صنایع دریایی به مساحت 220 هکتار در غرب شهرستان بندرعباس در راستای تکمیل زنجیره صنایع کشتی سازی و خدمت رسانی به صنایع کشتی سازی و دریایی خبر داد و تصریح کرد: بخشی از این شهرک صنعتی نیز به فعالیت های شیلاتی اختصاص می یابد.
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان هرمزگان تصریح کرد: طرح ها و واحدهای صنعتی مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی که در ایام الله دهه مبارک فجر به بهره برداری میر سند با سرمایه گذاری بالغ بر ۱۹۵ میلیارد ریال و اشتغال ۲۶۲ نفر را فراهم خواهند نمود.
رئیس هیات مدیره شرکت شهرکهای صنعتی استان هرمزگان خاطر نشان کرد: واحدهای صنعتی قابل افتتاح در زمینه تولید نخ جراجی و بسته بندی تجهیزات پزشکی، انواع پوشش و لباس بیمارستانی، سقف پلاستیکی، ورق و صفحه فوم پلی استایرن انبساطی، درب معمولی یو پی وی سی، دستمال کاغذی، محصولات بتنی، انواع قالب ساخت سازه های بتنی، اجزا و قطعات انواع شناورهای دریایی، انواع اتصالات لوله از فلزات آهنی، ساخت و بازسازی و نوسازی انواع موتورهای برقی، بازسازی و نوسازی موتورهای دیزلی حمل و نقل دریایی، مایع شیشه پاک کن ، آب مقطر وآب رایاتور، انواع قیر، انواع آب معدنی و بطری آب معدنی، بسته بندی میوه و سبزیجات، عمل آوری و بسته بندی ماهی و میگو فعالیت خواهند کرد.
وی افزود: این طرحها در شهرستانهای بندرعباس، میناب، رودان، بستک، بندرلنگه و بندرخمیر مستقر می باشند.
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان هرمزگان با اشاره به ظرفیت های غنی استان هرمزگان تصریح کرد بالغ بر ۱۱درصد از کل قراردادهای عمر ۲۶ ساله این شرکت در سال۹۶ منعقد شده است که این نشان از افزایش فعالیت ها و علاقه مندی به سرمایه گذاری در این حوزه دارد. ایشان افزود 880 واحد صنعتی عقد قرارداد نموده اند که تعداد واحدهای فعال 398 واحد می باشد امید است و با فعال شدن همه واحدها اشتغالزایی بالغ بر 5228 نفر را شاهد باشیم.
امیری زاد تصریح کرد: می توان شهرک صنعتی جاسک به مساحت 2000 هکتار را بزرگترین شهرک صنعتی استان نام برد که با تلاش های انجام شده توانستم مجوز زیست محیطی شهرک فوق را سازمان محیط زیست کشور اخذ نماییم و همچنین در حال انجام انتقال سند از سازمان جنگلها، مراتع و ابخیزداری کشورمراتع کشور هستیم.

   1396/11/28

Rating: 0/10 ( 0 )
Share