بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
راه اندازی پاویون اختصاصی عرضه محصولات خوشه و کنسرسیوم های صادراتی فارس در شانگهای چین

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس با اشاره به جایگاه برتر این استان در تولید فرش دستباف اظهار داشت: شرکت شهرک‌های صنعتی فارس، با اختصاص یارانه و مشوق‌ها، از حضور اعضای کنسرسیوم فرش فارس در نمایشگاه‌های داخلی و خارجی حمایت و بسترهای لازم را برای عرضه مناسب دست بافته‌های تولیدی در بازارهای صادراتی و داخلی فراهم می‌کند.

به گزارش روابط عمومی شهرک‌های صنعتی فارس ،احد فتوحی در چهاردهمین نمایشگاه فرش دستباف فارس که با همکاری این شرکت راه اندازی شده است  با اشاره به تشکیل خوشه و کنسرسیوم صادراتی  فرش دستباف فارس توسط این شرکت و حمایت های انجام شده از ذینفعان فرش در قالب خوشه و کنسرسیوم صادراتی گفت: تقویت بازارهای صادراتی از مهمترین برنامه های این شرکت است و در این زمینه کارهای مطالعاتی بازارهای هدف جدید انجام شده است.

وی در ادامه از راه اندازی پاویون اختصاصی ومرکز فروش دائمی عرضه محصولات خوشه ها و کنسرسیوم های صادراتی  در شهر شانگهای چین با حمایت های سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران در نیمه نخست اسفند امسال ،خبردادواضافه کرد: این مرکز در فضایی به مساحت 2500متر راه اندازی می شود که بخش عمده از آن یعنی بالغ بر 700متر مربع  به عرضه فرش دستباف اختصاص خواهد یافت.

فتوحی افزود:با توجه به بازار مناسب چین برای فرش دست‌بافت و شاخص بودن فرش دستباف فارس در جهان، راه اندازی این مرکز فرصت مناسبی برای ارائه توانمندی‌های خوشه فرش فارس در سطح بین‌المللی فراهم خواهد کرد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس در ادامه با اشاره به فعالیت های صادراتی توسط خوشه و کنسرسیوم فرش دستباف استان گفت: با روند مناسب فعالیت های انجام شده درحوزه های بازارصادراتی و اجرای طرح های مطالعاتی توسعه بازار در کشورهای جدید هدف صادراتی شاهد افزایش حدود 20درصدی در صادرات فرش دستباف استان از ابتدای امسال تاکنون هستیم.

وی با اشاره به فعالیت 2 ساله خوشه فرش فارس گفت: فارس 180 هزار بافنده و 31 اتحادیه صنفی در سراسر این استان دارد که فعالیت این خوشه با حمایت‌های شرکت شهرک‌های صنعتی فارس در حال انجام است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس افزود: با ایجاد و راه‌اندازی مرکز تحقیق، توسعه و تولید  فرش و گبه ارگانیک و مرکز احیا و مستندسازی نقوش در خوشه فرش فارس و فعالیت این مراکز در یک سال اخیر، شاهد تحول‌های مناسبی در زمینه فرش دست‌بافت بوده ایم .

در چهاردهمین نمایشگاه  فرش که باحضور 70 شرکت کننده  از سراسر کشور برپاشده تولید کنندگان در فضایی به مساحت مساحت شش هزار متر مربع انواع فرش دستباف ، تابلو فرش ، گلیم ،گبه ، جاجیم و گلیم فرش  را ارائه کرده اند.

علاقه مندان و بازدید کنندگان می توانند جهت بازدید از این نمایشگاه تا روز جمعه مورخ 27 بهن 1396 همه روزه از ساعت 16 تا 21 به محل دایمی نمایشگاه های بین المللی فارس مراجعه کنند.

 

 

   1396/11/28

Rating: 0/10 ( 0 )
Share