بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
اخذ سند تفکیکی 52 هکتار از زمین های شهرکهای صنعتی قم

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم، از اخذ 125 سند تک برگی و تفکیکی واحدهای تولیدی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان قم، امیر طیبی نژاد با اعلام این خبراظهارداشت: شرکت شهرکهای قم در سال 96 پس از دریافت اسناد تفکیکی ناحیه صنعتی دستجرد و قسمتی از بخشی از فاز اول شهرک صنعتی شکوهیه توانست اسناد ثبتی تک برگی واحدهای تولیدی مستقر در این اراضی را نیز دریافت کند.

وی با بیان اینکه از ابتدای سال جدید تا کنون125 فقره سند تک برگی دریافت شده است، افزود: از این مقدار، تعداد 110 فقره سند تک برگی جدید در شهرک صنعتی شکوهیه که 29 فقره آن شامل اصلاح و10 مورد تجمیع بوده است و 15 فقره نیز به ناحیه صنعتی دستجرد اختصاص داشته است.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی قم یادآور شد: بر اساس اسناد دریافتی در سال جاری بیش از 52 هکتار از اراضی شهرک صنعتی شکوهیه و ناحیه صنعتی دستجرد استان دارای سند شده است که بر این اساس واحدهای مستقر در اراضی مذکور با اطلاع رسانی صورت گرفته و با احراز شرایطی از قبیل اخذ پایان کار و پروانه بهره برداری طرف قرارداد و در صورت فراهم بودن موجبات قانونی انتقال قطعی، نسبت به دریافت سند تک برگی زمین تخصیصی اقدام می نماید.

طیبی نژاد ارائه سند تک برگی به واحدهای تولیدی مستقر در شهرک های صنعتی را از برنامه های اصلی این شرکت ارزیابی کرد و گفت: این شرکت با تمام ظرفیت های خود بدنبال رفع موانع دریافت سند های تفکیکی و تک برگی شهرک ها و نواحی صنعتی است تا با واگذاری آن به خود واحدهای تولیدی نسبت به تامین بخشی از نیازهای فعالان اقتصادیه نیاز این اسناد است را برطرف نماید.

وی گفت: با تلاشهای صورت گرفته بدنبال آن هستیم تا با ایجاد و آماده سازی تمام زیرساخت ها و مقدمات لازم، بلافاصله بعد از  استقرار و به بهره برداری رسیدن  واحد تولیدی در شهرکها و نواحی صنعتی قم وطی تشریفات قانونی سند تک برگی را در اختیار تولید کنندگان قرار دهیم.

   1396/11/28

Rating: 0/10 ( 0 )
Share